Výlet do Paríža

Milí študenti! Chceli by ste sa poprechádzať po uliciach Paríža? Navštíviť slávny Louvre? Alebo trebárs vystúpiť na Eiffelovu vežu? Ak ste odpovedali áno, teraz máte skvelú možnosť premeniť sen na skutočnosť.

Naša škola Vám ponúka možnosť zúčastniť sa poznávacieho výletu s názvom „Fyzikálny Paríž“, ktorý sa bude konať v termíne od 23. októbra – 28. októbra 2012. Ide o 5 – dňový zájazd, počas ktorého navštívite Viedeň, ale hlavne strávite niekoľko nádherných dní v najčarovnejšom meste Európy.

V cene zájazdu je ubytovanie, strava, doprava, vstupné poplatky do pamiatok, poistenie. Cena zájazdu je 260 eur. Záujemcovia získajú bližšie informácie u p. učiteľky Kaľavskej. Neváhajte a príďte sa informovať. Paríž ťa čaká !

Dátum pridania01.10.2012 17:28
AutorJavorka