Deň študentstva

19. novembra 2012 sa na našej škole uskutočnil Deň študentstva. Hneď zrána sme si pripomenuli udalosti , ktoré sa odohrali v roku 1939 v Prahe a podmienili vznik tohto dňa. Potom však nastal čas na zábavu a žiaci sa začali zúčastňovať rôznych aktivít , ktoré pre nich študentská rada v spolupráci s učiteľmi pripravila.

Veľký úspech zožal hlavne volejbal, na ktorom sa ukázali v akcii aj naši dvaja páni telocvikári a veľa študentov s nadšením pozorovalo ich športové výkony. Nezaostával ani MasterChef v jedálni pod vedením pani profesorky Cvengrošovej a Kaščákovej , ktoré pripravili súťaž pre gastronómov amatérov. Pani profesorky preverili tvorivosť a chuťové bunky všetkých zúčastnených študentov. V učebni fyziky ste sa mohli odreagovať pri hre piškvorky alebo si dole pri telocvični zahrať stolný tenis. Ak sa vám aj nepodarilo nič vyhrať , ako cenu útechy ste mohli dostať cukrík od študentskej rady , ktorej členovia boli prezlečení do rôznych masiek. Tí , ktorým sa nechcelo súťažiť, mali možnosť pozrieť si film, a to buď v anglickom alebo slovenskom jazyku, či navštíviť čajovňu prevoňanú rôznymi arómami .

Dúfame, že sa vám tento deň páčil a zároveň veríme , že sa tešíte aj na ďalšie ročníky. Vďaka, že ste prišli.

Ján Štiffel , podpredseda študentskej rady

Fotogaléria: