"JavoroMánia"

Milí študenti, blíži sa Deň otvorených dverí na Javorke 14. február 2013. Dovolili sme si pre Vás pripraviť program, na ktorý všetkých srdečne pozývame. Príďte sa k nám zabaviť a príjemne stráviť voľné chvíle v kruhu kolektívu. Učiť sa nebudeme – pre mladších spolužiakov je pripravený fašiangový karneval, pre starších aktivity ako Dance central 3, Poker, Javoroviny, Online hry, Valentínske „vadí/nevadí“, MEGA chair dance, „Vášnivé vyznania“ alebo Hair Styling. Každá aktivita bude mať vytvorenú „udalosť“ na facebooku, kde môžete svoju účasť potvrdiť. Pre potencionálnych záujemcov o štúdium u nás sme pripravili „prijímačky na nečisto“, počas ktorých budú môcť zažiť atmosféru prijímacích skúšok, napísať cvičné testy a získať výsledné hodnotenie.

Dátum pridania05.02.2013 16:24
AutorJavorka