Rozlúčka s maturantmi

Poslednýkrát v svojej triede, poslednýkrát v svojej lavici… Áno, takto hromadne sme mohli stretnúť našich oktávanov a štvrtákov v piatok 10. mája 2012 poslednýkrát. Prišli sa s nami pred odchodom na akademický týždeň a maturity stiskom ruky a spevom rozlúčiť. A aby sme nezabudli, zanechali tablo.

A keďže my sme nezabudli,

pripravili sme pre nich rozlúčkovú slávnosť, na ktorej sme vyzdvihli tých maturantov, ktorí boli niečim výnimoční… Či už to bola vynikajúca reprezentácia školy v rôznych súťažiach, elitný prospech počas celého štúdia alebo v dnešnom svete už dosť nedocenená a vytrácajúca sa ochota pomôcť. O ktorých študentoch je reč a za čo boli ocenení si môžete pozrieť na našom facebooku.

Všetkým študentom ešte raz ďakujeme a prajeme úspešné zavŕšenie štúdia maturitnou skúškou.

Dátum pridania12.05.2013 19:21
KategórieOznamy