Cyklus 4 medzinárodného projektu iTEC práve prebieha

Gymnázium Javorová, ako jedna zo zopár vybraných slovenských škol, je zapojená do medzinárodneho projektu iTEC (Innovative Technologies for an Engaging Classroom), o ktorom ste už snáď čo to aj počuli. Tento mesiac beží v rámci projektu už štvrtý cyklus, do ktorého sme zapojili triedy 2.B, 2.A v predmete francúzsky jazyk a triedy Kv.B, Sp.B v predmete informatika. O čom to je?

Študenti pracujú v tímoch  – postupujú podľa určeného scenára a prechádzajú jednotlivými aktivitami, aby sa nakoniec dopracovali k spneniu stanovenej úlohy. Ide o spôsob práce, kedy sa študenti učia neštandardne a zábavne.

V tíme je zapojený každý člen do diania projektu a popri tom sa každy naučí niečo nové. Aby sme zdokumentovali a popísali priebeh tohoto projektu, vytvorili sme si blogovú stránku ,kde si môžete pozrieť, ako prechádajú jednotlivé tímy svojimi aktivitami a čo vykonali v príslušnej aktivite. Momentálne prechádzame treťou aktivitou z ôsmych. Držíme palce obom tímom a veríme, že sa im podarí vyrobiť niečo zaujímavé :)

Dátum pridania04.06.2013 11:21
AutorJavorka