ISIC/EURO<26

Vážení študenti! Je tu nový školský rok a s ním možnosť zabezpečiť si preukaz žiaka ISIC/EURO<26 pre tento školský rok. Že ešte stále neviete čo ponúka? Bližšie informácie si môžete prečítať na našich stránkach alebo priamo na http://www.studentskypreukaz.sk/ .

Čo treba spraviť, ak máte záujem o 61 špeciálnych zľavových kupónov pre tento rok? Nutnou podmienkou je byť vlastníkom preukazu žiaka ISIC/EURO<26 s platnosťou 09/2014 (do septembra 2014). Ako?

Ešte nie ste držiteľom karty?

V prípade záujmu si vyzdvihnite u p. ekonómky Kolačkovskej (kancelária vedľa skriniek s prezúvkami) Žiadosť o vydanie preukazu (alebo si ju stiahnite tu). Vyplnenú (v prípade neplnoletých žiadateľov aj rodičmi podpísanú) žiadosť a poplatok 20€ odovzdajte spätne p. Kolačkovskej. (Pozn: Poplatok 10 eur je za vystavenie preukazu/čipovej karty (životnosť karty je 5 rokov) a ďalších 10 eur je poplatok za známku na jeden školský rok (od septembra do septembra)

Máte kartu z minulého roku?

V júni ste mali možnosť predĺžiť si platnosť Vašich kariet pre ich použitie v doprave. Teraz, v septembri, si zakúpením známky ISIC 09/2014 môžete predĺžiť platnosť zliav do septembra 2014 a získať tak špeciálnu kupónovú knižku. Tá Vás bude oprávňovať na bonusové zľavy. Zoznam zliav si môžete pozrieť tu .

Novú známku ISIC 09/2014 si môžete zakúpiť za 10€ u p. Kolačkovskej.

Niečo navyše…

To nie je všetko, čo môžete získať s novou známkou ISIC 09/2014! Kliknite na súťaž, ak chcete Xbox, tablet alebo smartfón.

Máte ďalšie otázky? Pýtajte sa!

Do zľavnenia ;)

M. Sedláková