Príležitosť pre Teba!

alebo ako využiť svoj potenciál…

Chcel by si zdokonaliť svoje komunikačné schopnosti? Chceš vylepšiť svoje myslenie? Či dozvedieť sa viac o financiách a biznise? … a navyše to všetko počas školy? Ak si odpovedal kladne – je tu pre teba projekt KomPrax ! :-) Že čo to je…?? čítaj!

Naša škola sa rozhodla spolupodieľať na národnom projekte s názvom KomPrax – Kompetencie pre prax pre študentov stredných a vysokých škôl. Ide o netradičnú jednodňovú akciu, v ktorej sa spája množstvo zaujímavých workshopov a diskusií s rozličnými témami. 80 žiakov bude mať možnosť si to naživo vyskúšať za pomoci kvalitných inštruktorov už 22.októbra 2013 u nás v škole.

Hlavným cieľom všetkých aktivít je priviesť študentov k poznaniu, že byť aktívny a riešiť problémy okolo seba už v čase štúdia je cesta, ako získať prax v bežných zručnostiach (komunikácia, manažment, finančná gramotnosť, projektové myslenie…). V rámci workshopov je navyše možné vytvoriť vlastný malý projekt do výšky 200 eur, ktorý bude aj zrealizovaný.

Vďaka tomu budeš oveľa lepšie pripravený do praxe a táto aktivita môže zvýšiť tvoju konkurencieschop­nosť pri uplatnení na vysokých školách či u zamestnávateľov.

Tak čo TY na to? Šiel by si?

Bližšie informácie o celej akcii poskytneme v priebehu mesiaca september.

Dátum pridania05.09.2013 16:59
AutorJavorka