Bavia Ťa prírodovedné predmety? Je tu nová online súťaž!

Milí študenti, dovoľujeme si Vás týmto informovať o novej online súťaži spoločnosti SLOVNAFT, a.s., ktorou chceme prispieť k podpore väčšieho záujmu študentov stredných škôl o prírodné vedy, najmä matematiku, chémiu a fyziku.

Ide o súťaž pre všetkých študentov stredných škôl, vrátane 8-ročných gymnázií, súťaž formou online hry Junior Freshhh, ktorá jej účastníkom umožní zábavným spôsobom zopakovať si už nadobudnuté vedomosti, v niektorých prípadoch určite aj získať nové. Zároveň poskytne výbornú príležitosť reprezentovať svoju školu a vyhrať zaujímavé ceny.

Okrem toho, škola s najvyšším počtom tímov, ktoré hru dokončia v súlade s pravidlami hry (min. počet bodov a pod.), zverejnenými na stránke www.junior.freshhh.sk, získa finančnú odmenu 1000 €.

O hre…

Ako sa do hry prihlásiť… Študenti vytvoria 3-členné tímy, ktorých členovia nemusia byť z tej istej triedy ani ročníka, ale musia byť z tej istej školy. Prihlásenie sa do súťaže bude prebiehať prostredníctvom internetovej stránky www.junior.freshhh.sk do 30. októbra 2013. Hra potrvá od 4. novembra do 19. novembra 2013. Čím skôr sa študenti prihlásia, tým vyššiu šancu majú na získanie výhry.

Počet tímov v súťaži je obmedzený na 500. Viac informácií nájdete na: www.junior.freshhh.sk

Dátum pridania08.10.2013 21:00
AutorJavorka