Naši študenti ocenení primátorom mesta

Naši študenti ocenení primátorom mesta

Pri príležitosti Dňa študentstva sa konala v priestoroch Radnice slávnostná ceremónia, počas ktorej boli študenti stredných a základných škôl prijatí a ocenení primátorom mesta Spišská Nová Ves. Úspechy našich študentovprírodovedných, humanitných, jazykových predmetoch, či športové výsledky, ktoré svedčia o všestrannosti vzdelania, neostali nepovšimnuté. Primátor mesta Ján Volný sa vo svojom príhovore okrem iného poďakoval aj za snahu konať viac, ako je očakávané a tým nielen formovať svoju budúcnosť, ale aj reprezentovať a zviditeľňovať naše mesto, či školu v celoslovenskom a európskom meradle.

Z ocenených študentov stredných škôl tvorili naši študenti najpočetnejšiu skupinu. Ceremónia sa niesla v čarovnom umeleckom duchu hudby a piesní. Prostredie obradnej siene Radnice celý zážitok ešte umocnilo a my sme odchádzali s pocitom príjemného zážitku.

Ocenenie získali:

Janka Hantáková (Sp.A), Filip Kapsdorfer (III.A), Karin Štifelová (II.B), Sára Ondášová (K.A), Ján Gerčák (K.B), Simona Starinská (O.A), Lucia Kaščáková (O.A), Alexander Valach (III.A), za športové družstvo Róbert Kamenický (Sx.A), Jakub Dovčík (momentálne v zahraničí), Alica Kačengová (minuloročná absolventka) a Samuel Verbovský.

Fotogalériu z oceňovania si môžete pozrieť na našej FB stránke.

Našim študentom gratulujeme a ďakujeme za krásnu reprezentáciu školy. Rovnako prajeme veľa úspechov aj do nasledujúcich súťaží a aktivít :)Dátum pridania18.11.2013 17:40
AutorJavorka
KategórieOznamy, Úspechy
NálepkyŽiadne


Cisco