Uznanie od Masarykovej univerzity v Brne

Uznanie od Masarykovej univerzity v Brne

Každú školu a pedagógov vždy poteší, keď sa dozvedajú o úspešnosti svojich absolventov. Veľmi príjemnou je preto informácia, ktorú sme obdržali z Fakulty informatiky Masarykovej univerzity v Brne. Z mailu, ktorý sme dostali si dovolíme citovať:

Vážený pane řediteli, vážení vyučující, rád bych Vás touto cestou informoval, že Váš absolvent T. Livora dosahuje při studiu na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity vynikajících výsledků a patří mezi nejlepší studenty. Dobře si uvědomujeme, že kromě schopností samotného studenta se na rozvoji mladého člověka významně podílí i škola a konkrétní vyučující. A protože studenti se často ze skromnosti sami nepochlubí, rozhodli jsme se Vás touto cestou informovat. Vážíme si Vaší práce i vašich absolventů a přejeme Vám hodně nadaných a pracovitých studentů.

RNDr. Radek Ošlejšek, Ph.D.

Skutočne nás veľmi teší toto uznanie. Rovnako nás hreje pocit, že naše gymnázium je naozaj schopné zabezpečiť kvalitné vzdelanie svojich študentov a že práca našich pedagógov prináša ovocie nie len v prípade jedného študenta, ale mnohých ďalších úspešne študujúcich na univerzitách po celej Európe.Dátum pridania23.01.2014 07:43
AutorJavorka
KategórieOznamy, Úspechy
NálepkyŽiadne


Cisco