Keď slony slzy ronili, skúmavky zázračne svietili a poháre s vodou tajuplne hrali...

Keď slony slzy ronili, skúmavky zázračne svietili a poháre s vodou tajuplne hrali...

Myšlienka, ktorá zrela v mysliach pedagógov Javorky ponúknuť vlastným študentom ako aj deťom zo širšieho okolia niečo viac, konečne nadobudla reálne kontúry. Na svete je JaPoŠko, ktorý nasýti detskú zvedavosť, pomôže spoznať nepoznané, umožní zažiť prekvapenie vo svete, v ktorom sa zdá, že všetko je jasné (veď „všetko je na nete“)… S JAvorkouPOŠKOle môžeme odbočiť zo školských osnov a naučiť deti niečo, čo by na hodinách v škole počuť ani vidieť nemohli.

Jeho januárová premiéra ponúkla malým zvedavcom tvorivú všehochuť namiešanú z vedy, umenia, ľudovej tvorivosti i cudzích jazykov. Čerešničkou na torte bolo divadelné predstavenie Hamlet v podaní našich bilingvalistov pod réžijným dohľadom nášho lektora Arthura Smitha – samozrejme v angličtine. A že sa to oplatilo vidieť i niekolkokrát po sebe, tomu verte! ;)

Hamlet

Tí ktorí na JaPoŠka prišli, určite neoľutovali a vy, ktorí ste ho v januári nestihli, nebuďte smutní, príprava toho februárového je už v plnom prúde ;) Rezervujte si poslednú stredu v mesiaci ;)

Pozrite si videoreportáž TV Reduty z toho januárového:

V neposlednom rade máme aj výhercu FB súťaže o tablet. Gratulujeme Jožkovi Labancovi, ktorý zazdieľal plagát JaPoŠka a vyplatilo sa mu. Tak teda tablet nech slúži čo najlepšie :)Dátum pridania30.01.2014 21:17
AutorMonika
KategórieOznamy, Úspechy
NálepkyŽiadne


Cisco