O čom je "JavoroMánia"?

O čom je  "JavoroMánia"?

Minulý rok sme zaviedli prvý ročník podujatia pre študentov s názvom JavoroMánia. Mnohí ste zažili atmosféru zábavy a vtipných aktivít v škole, z čoho sme mali pozitívne ohlasy. Preto aj tento rok mienime (ako sme avízovali) pripraviť pre vás rovnako kvalitnú akciu. Pre tých, ktorí ešte stále celkom nevedia, o čo vlastne ide, dodávam…

JavoroMániou chceme dať najavo, že nám záleží na našich študentoch. Chceme im dať nie len vzdelanie, ale aj príjemné zážitky v spoločnom kolektíve. JavoroMánia má poukázať na „dušu“ Javorky – že nie sme len vzdelávacou inštitúciou, ale rovnako aj spoločenstvom, ktoré spája srdečnosť, dobrá nálada a zážitky.

V prvom rade, tento deň sa neučí. Namiesto toho Študentská rada pripraví rôzne aktivity a súťaže, do ktorých sa môže zapojiť každý a pripraví program podľa toho, čo si želajú študenti. Tento deň je teda v plnej „réžii“ študentov. V praxi to vyzerá tak, že po príchode do školy sa rozhodnete robiť to, čo vám urobí radosť.

Niekto si zatancuje „dance central“, chalani si zahrajú floorbalový turnaj, niekto si pozrie filmy, iní zas zahrajú spoločenské, či online hry, ďalší sa zapoja do našej verzie vilomenín (Javoroviny), starší si môžu zahrať poker, mladší sa môžu nechať pomaľovať na tvár alebo zahrať sa „partičku“. A už tradične môže každý venovať Valentínku tomu, na kom mu záleží. :-)

Zoznam aktivít vám prinesieme na našich stránkach už v pondelok.

Tešíme sa, že prídete! S láskou tvoja Javorka

Dátum pridania07.02.2014 19:01