Lyžiarsky výcvik Tercie A

Sme študentmi našej školy už tretí rok a nikto z nás ten krok ešte nikdy neoľutoval. Naučili sme sa tu toho veľa, zo žiakov sa z nás stali študenti, plní vedomostí a zručností. No minulý týždeň sme v duchu starobylých Grékov posilnili aj rovnováhu medzi telom a dušou, keď sa takmer celá naša trieda zúčastnila lyžiarskeho výcviku v Levočskej doline.

Tam sme pod vedením našich skvelých „trénerov“ vytvorili tri družstvá plné dychtivých lyžiarov. Prvá skupina, ktorá biele svahy brázdila pod vedením pána Ličáka, dolaďovala svoje lyžiarske zručnosti až k dokonalosti už od prvého dňa. Druhú skupinu sledovali pozorné oči bravúrnych lyžiarov p. Skalskej a p.r. Ivančáka, tí dokázali zotrieť rozdiely prvou a druhou skupinou.

Naše obrovské „ďakujeme“ patrí p. Böhmerovej, ktorá sa denne venovala štyrom pionierom bieleho športu, ktorí sa na svah osmelili prvýkrát v živote a na konci výcviku všetci úspešne zlyžovali aj najťažšiu trasu SKI centra.

Už teraz sa tešíme na ďalší lyžiarsky výcvik vo vyšších ročníkoch!

Vaša Tercia A

Dátum pridania07.02.2014 21:43