Naši umelci na koncerte

Iste všetci poznáte každoročné absolventské koncerty Základnej umeleckej školy. Jeden takýto koncert prebehol minulý týždeň v priestoroch Reduty. Naši študenti sa na ňom skvele predviedli. Chcete vedieť, kto má z Javorky takýto umelecký talent a na aký nástroj hrá? Nuž …

Na koncerte vystúpila Katka Kubičárová, ktorá skvele hrá na klavír, rovnako ako David Hamrák hrajúci na klávesy. Spevom doprevádzala vystúpenie Katka Slebodníková. Vynikajúcom spevákom je aj Maroš Kamenický, ktorý sa venuje tiež hre na gitare. Excelentne na flautu zahrala Katrin da Cruz. Z našej skupiny umelcov vystúpil aj Michal Mulík, ktorý sa prezentoval hrou na gitare. Vystúpenie v nás zanechalo príjemný umelecký zážitok a neostáva nám iné, iba zaželať mnohé ďalšie úspechy našim talentovaným študentom.

S láskou Javorka :)

Dátum pridania23.06.2014 08:43