Mosty bez bariér

Iste ste už aspoň raz boli na festivale, však? Sú mnohé, ktoré sa dlhoročne organizujú. Ale vedeli ste, že existuje Festival tvorivosti a spolupráce zdravotne znevýhodnených a zdravých mladých ľudí s názvom „Mosty bez bariér“?

Predstavte si, že ide o celodennú aktivitu s ukážkami remesiel, kaderníckym a kozmetickými prezentáciami, módnymi prehliadkami, barmanskou šou, gurmánskymi špecialitami, športovými súťažami, jazdeckou školou, aranžovaním kvetín, ukážkami práce kynológov a vystúpeniami mladých umelcov. Teda program viac ako bohatý. Podujatie sa koná tento rok už šiesty krát a bude to 17.septembra 2014 v Pribeníku (doprava je zabezpečená zdarma vlakom priamo na miesto). Naše gymnázium sa rozhodlo podporiť hlavnú myšlienku podujatia tým, že vyberie jednu celú triedu, ktorá sa festivalu zúčastní. Čo vy na to? Tie triedy, ktoré majú záujem ísť, nech sa prihlásia u pani riaditeľky.

Dátum pridania05.09.2014 10:43
AutorJavorka