Absolventi - chcete opäť "plesovať" ?

Absolventi - chcete opäť "plesovať" ?

Zdravím všetkých Javorákov. Teda všetkých absolventov našej drahej alma mater. Pred necelými tromi rokmi sa v priestoroch reprezentačnej Reduty uskutočnil v histórii vôbec prvý absolventský ples gymnázia. Veľkú zásluhu na tom mali naše dve bývalé študentky a dovolím si povedať, že aj moje kamarátky – Deniska Oravcová a Zuzka Harenčárová.

Vzhľadom k tomu aká senzačná atmosféra tam panovala, samozrejme aj z dôvodu, aby sa z tejto peknej udalosti stala tradícia, rozhodol som sa nadviazať na 1. ročník podujatia a zorganizovať „druhé dejstvo“. Veď nie jeden z nás tu strávil veľa pekných chvíľ a určite všetci oceníme fakt, že po dlhom čase stretneme známe tváre, zabavíme sa v dobrej spoločnosti a na parkete sa odviažeme pri rytmoch skvelej hudby.

Celé sa to odohrá 24.1.2015 tam, kde nás kedysi oficiálne uviedli do spoločnosti. Preto chalani – pripravte si motýliky, kravaty, košele, nech sú z nás správni gentlemani a slečny – nahoďte sa do čarovných šiat, kostýmov, nech ste ako vždy okúzľujúce.

Dúfam, že sa stretneme v hojnom počte a spoločne vytvoríme skvelú atmosféru plesu, na ktorý budeme ešte dlho spomínať.

Zároveň by som Vás chcel poprosiť, aby ste rozposlali túto informáciu všetkým absolventom JAVORKY, na ktorých máte kontakt. Taktiež by som Vás chcel požiadať o pomoc pri hľadaní sponzorov, ktorí by boli ochotní poskytnúť vecné ceny do tomboly. Bol by som nesmierne vďačný za každú pomoc. Posledné čo žiadam je, aby ste čím skôr potvrdili svoju účasť, kvôli predbežnému odhadu počtu hostí.

Tak teda píšte, like-ujte, komentujte, zdieľajte, prikladajte akékoľvek návrhy a požiadavky, ktoré máte na srdci, aby sme dospeli ku kompromisom a zladili naše predstavy o tomto večeri.

O ďalších podrobnostiach Vás budem priebežne informovať na stránkach FB Ďakujem za spoluprácu a prajem príjemný zvyšok týždňa.

Jozef CehulaDátum pridania16.10.2014 09:28
AutorJavorka
KategórieOznamy
NálepkyŽiadne


Cisco