Deň študentstva 2011

18. novembra sa na našej škole konal deň študentstva. Študentská rada sa spolu s učiteľmi snažila otvoriť čo najviac aktivít rôzneho charakteru, aby si každý našiel to svoje. Od športových aktivít (volejbal, florbal, cvičenie pilates, tlak na lavičke, hrazda, pravidlá baseballu – Jack Brofman), zábavných hier (partička, grafity, javoroloviny, piškvorky) cez besedy (Rozvoj osobnosti mladého človeka, Ako správne získavať vedomosti – bezbolestne, „Pírko“) a rôzne iné aktivity (miestnosť spoločenských hier, premietanie filmov, nemecké reálie, Cesta do a zo školy, môj ZOO-priateľ). Z môjho pohľadu si myslím, že sme robili všetko, aby bol tento deň pre Vás zaujímavý a veríme, že každého z Vás niečo aspoň trošku zaujalo. Tešíme sa na ďalšie ročníky :)

Tóno Smatana, predseda Študentskej rady

Rýchlejší vyhráva!

O tomto sa presvedčili žiaci a žiačky prímy a kvarty, ktorí sa 18. novembra zúčastnili tejto súťaže v rámci Dňa študentstva. Súťažiaci, rozdelení do dvoch skupín, si vyskúšali, aké je to postaviť najvyššiu vežu z karát, fúkať balóny či plniť teoretické úlohy, kde museli zapojiť aj svoju myseľ  – a predbehnúť tak samozrejme svojho súpera. Všetkým zúčastneným ďakujeme, výhercom blahoželáme a o rok pozývame opäť! :)

Paťka, Katka, Katy, sexta A

Hádaj, kto (čo) som

Na Deň študentstva sme pripravili aktivitu s týmto názvom. Určená bola žiakom prímy až kvarty. Účastníci mali uhádnuť, koho (čo) opisuje je spolužiak (kamarát). Žiaci sa pri pantomíme a kreslení dobre zabavili, boli aktívni a veľmi šikovní. Ďakujeme za účasť :)

Daniela a Lucia, septima A

Partička!

Dňa 18.11.2011 sa na našej škole uskutočnila Vaša obľúbená PARTIČKA. Počet študentov toho roku prevýšil naše očakávania, a tak sa táto aktivita stala najnavštevovanejšou a tiež najobľúbenejšou :) Naši smelí herci, Anton Smatana, Jakub Smižanský, Ivana Jendrálová a tohtoročný objav Maroš Mariančík, boli naozaj skvelí a touto cestou by som im chcel v mene všetkých zúčastnených študentov poďakovať.

Filip Oláh, septima B

Dátum pridania28.11.2011 16:14