Ako sme imatrikulovali

Aj tento rok prebehla dlho očakávaná udalosť – Imatrikulácie na Javorke, počas ktorej sme prijali medzi seba (po dlhom mučení :) ) študentov prvých ročníkov a kvínt. Imatrikulácii sa nevyhla ani nová riaditeľka školy, či učitelia a sme tak spoločne sme zažili jeden krásny a jedinečný večer. Hlavní organizátori podujatia – Septima A, Septima B a 3.B pracovali s vynaložením maximálneho úsilia a ústretovosti, takže výsledok stál za to.

Udalosť sa nevyhla pozornosti reportérky portálu Spišská24, ktorá uverejnila priebeh imatrikulácii v článku Čo sa dialo na gymnáziu v Spišskej.

Samozrejme okrem vtipných aktivít pre prvákov sme mali možnosť vidieť aj pestrý program, ktorého súčasťou boli videá, vyrobené v réžii septím a tretiakov. Ak by ste si ich chceli pozrieť, máte možnosť „čeknúť“ youtube

Veríme, že všetci prítomní si užili večer a odniesli si nezabudnuteľné zážitky. Dovolíme si poďakovať v prvom rade študentom Septimy A, Septimy B a 3.B, ktorí vložili do príprav svoju energiu a kreativitu, rovnako všetkým triednym učiteľom, ktorí venovali svoj čas s starostlivosť študentom v príprave imatrikulácií.

S láskou vaša Javorka :)

Dátum pridania30.10.2014 19:54