SČK, Javorka a Evička

Spolupráca Javorky so Slovenským Červeným krížom pokračuje aj v tomto školskom roku. Naše najmladšie členky SČK Veronika Gardošová, Lívia Hudačková a Erika WachterováKvinty A sa zapojili do projektu Evička nám ochorela. Dievčatá prednášajú v materských škôlkach v Spišskej Novej Vsi a v okolitých obciach na rôzne témy. Tentoraz to bola téma Evička nám prechladla, kde sa malé deti učili hravou formou ako neprechladnúť, ako sa stravovať, aké sú zdravé a nezdravé potraviny, aké je vhodné oblečenie v tomto čase a ako sa otužovať.

A ako povedala Veronika: Deti sa so záujmom zapájali do diskusie a pracovalo sa nám s nimi veľmi dobre, počúvali, neprekrikovali sa a boli veľmi šikovné. Tak dievčatá prajeme vám veľa trpezlivosti a radosti pri vašej ušľachtilej činnosti.

J. Jendrichovská

Dátum pridania06.12.2014 14:14