Využi šancu na medzinárodné leto na svetovej úrovni!

Ak si šikovný stredoškolák (13–18 rokov), môžeš využiť šancu dostať sa cez prázdniny na kvalitné medzinárodné kempy na Slovensku, v Japonsku, USA či Juhoafrickej republike.

Získaš nové znalosti na svetovej úrovni s lektormi so skúsenosťami z Harvardu či Princetonu a užiješ si leto s akčnými rovesníkmi. Kempy sa zameriavajú na rozvoj líderstva, podnikavosti a silných stránok študenta. Každopádne, nudiť sa nebudeš a možno si dokonca otvoríš dvere na prestížne školy vo svete. LEAF všetky kempy podporuje štipendiami, aby si ich mohol dovoliť každý šikovný študent.

Kto je LEAF?

Čo ponúka LEAF?

Ponúkané letné školy charakterizuje práca na reálnych projektoch v podnetnom medzinárodnom prostredí. Sú zamerané na osobnostný rozvoj študentov a osvojenie si schopností budúcich lídrov prostredníctvom nových prístupov vo vzdelávaní.

Viac informácií o aktuálnych programoch na www.prestudentov.leaf.sk. Nepremeškajte prihlášky vo februári a marci. Tešíme sa na vás!

Dátum pridania23.02.2015 12:11
AutorJavorka