Dôležitý deň pre Timku

Iste si spomínate na vianočnú burzu TimJavorka, ktorú sme venovali našej silnej bojovníčke Timke. Dnes ju čaká veľmi náročná a dôležitá operácia. My všetci na ňu myslíme, držíme palce a veríme, že všetko dobre dopadne! Po TimJavorke sme obdržali list, o ktorý sa chceme podeliť, pretože je adresovaný všetkým tým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli a pomohli dobrej veci. Dovolím si teda citovať: Vážená pani riaditeľka, milá pani triedna učiteľka, milí spolužiaci Sekundy A, milý učiteľský zbor a TímJavorka.

Bolo nám veľkou cťou prevziať od Vás dar týkajúci sa výpomoci našej rodine z dôvodu ochorenia našej dcéry Timky.

Celý ten nápad – počnúc od názvu tímu, v ktorom vidíme spojitosť s menom našej dcéry, cez zaujímavý príbeh (ktorý sme si mali možnosť pozrieť aj v televíznych novinách) a až po jeho realizovanie, vyústil do konkrétneho výsledku, ktorým sme boli ohromení. My, ale aj ľudia, ktorým sme o tom rozprávali.

Ďakujeme veľmi pekne pedagogickému zboru, organizátorom, všetkým účastníkom a darcom za Vašu nápaditosť, kreativitu a hlavne za veľkú pomoc našej rodine.

Veľmi si to vážime. Timka a rodičia

Dátum pridania23.03.2015 08:43
AutorJavorka