Otvorená hodina anglického jazyka

Otvorená hodina anglického jazyka

Naša škola mala tento týždeň česť hosťovať metodický seminár pre učiteľov anglického jazyka stredných škôl GO BEYOND REGULAR TEACHING, ktorú usporiadalo s našou spoluprácou vydavateľstvo Macmillan Education. Vedúcim lektorom tohto seminára bol Mgr. Martin JelínekBright House Language Institute. Učitelia z rôznych škôl sa mali možnosť oboznámiť s moderným prístupom a motivačnými aktivitami vo výučbe anglického jazyka…

Seminár bol zaujímavý nielen svojim obsahom, kde učitelia mali možnosť vidieť ukážkovú hodinu vedenú podľa učebnice Gateway B1+, ale v druhej časti seminára sa aktívne zapojili a diskutovali o možnostiach používania moderných komunikačných technológií: Facebooku, Tweeteru, Skypu a iných moderných technológií. Pán Jelínek v ukážkovej hodine žiakov zapojil do projektu o Slovensku a v závere hodiny žiaci vytvárali plagáty na internete s použitím danej gramatiky a slovnej zásoby (pozri foto v albume).

Vďaka tejto otvorenej hodine sa učitelia na Javorke utvrdili v tom, že cesta, ktorou sa škola v tomto školskom roku uberá je naozaj moderná (viď. PROJEKT LIVE SKYPE LESSONS).

Autor článku: Mgr. Zuzana WalshDátum pridania30.05.2015 10:25
AutorJavorka
KategórieOznamy, PK ANJ, Úspechy
NálepkyŽiadne


Cisco