Organizácia účelového cvičenia

Milí študenti, vážení rodičia – radi by sme vás informovali o tom, že na pondelok 21. septembra 2015 vedenie školy vyhlasuje „riaditeľské voľno“ z technických príčin. Následne v utorok a v stredu (22. – 23. septembra 2015) absolvujeme Kurzu ochrany života a zdravia. Prinášame harmonogram a pokyny na uvedené dva dni:

1.deň – utorok 22. 9. 2015  – teoretická časť

Triedy príma – sexta, I. B – III. B

Teoretická časť cvičenia bude prebiehať pod vedením triedneho učiteľa. Pedagogický doprovod pre jednotlivé triedy.pdf Triedni učitelia si môžu zvoliť miesto realizácie podľa vlastného uváženia (Blaumond, Madaras park, Schulerloch, ZOO, MiniGolf v areáli OC Madaras, Košiarny briežok… ). Počas tejto vychádzky preberú témy prislúchajúce k danému ročníku. Zraz si môžu triedni učitelia dohodnúť podľa cieľa vychádzky (nezabudnite o tom informovať rodičov!) Trvanie: 8.00 – 11.00 (obed sa vydáva od 11.30, upozornite deti, ak sa nechcú vracať do školy, nech sa včas odhlásia)

Triedy oktáva A, oktáva B, IV. B, V. B ostávajú v škole. Absolvujú intenzívne vyučovanie anglického jazyka počas 1. – 4. vyučovacej hodiny (rozpis a miesto nájdete v priloženej tabuľke). Vyučovanie ANJ pre maturitné a predmaturitné ročníky.pdf

2.deň – streda 23. 9. 2015  – praktická časť

Triedy príma – sexta, I. B – III. B, (oktáva A – pomoc na stanovištiach)

Praktická časť cvičenia bude prebiehať na stanovištiach podľa plánu vedúceho účelového cvičenia. Odchod od školy bude postupný od prímy v 5 minútových intervaloch – smer Schulerloch, začiatok o 8. 15. Rozpis vyučujúcich pre jednotlivé triedy.pdf Trvanie: 8. 15 – 11.30 (obed sa vydáva od 11.30, upozornite deti, ak sa nechcú vracať do školy, nech sa včas odhlásia). Učitelia, upozornite deti, že ráno do školy nebudú mať prístup.

Triedy oktáva B, IV. B, V. B ostávajú v škole. Pokračuje intenzívne vyučovanie anglického jazyka počas 1. – 4. vyučovacej hodiny (rozpis a miesto nájdete v priloženej tabuľke). Vyučovanie ANJ pre maturitné a predmaturitné ročníky.pdf

Dátum pridania17.09.2015 14:09
AutorJavorka