Študentská rada pozdravuje všetkých Javorákov a Javoráčky!

Možno sa Vám už dostalo do uší, že v piatok sa na Javorke uskutoční mikulášsky deň.

Čo na Vás čaká a ako môžete urobiť krajšieho Mikuláša Vy niekomu?

• KDE? Na hornej chodbe pri resting area.
  • ČO? Je toho viac. Čítaj ďalej!
  1. Zbierka sladkostí pre krízové centrum Alžbetka v Spišskej Novej Vsi. Podeľte sa aj Vy o sladkosť s deťmi, ktoré nemajú také šťastie aby ich mohli mať každý deň. Na hornej chodbe bude krabica, kde budete môcť nosiť keksíky, čokolády , akékoľvek sladkosti.
  2. Napíš pozdrav deťom, ktoré Mikuláša trávia v nemocnici. V resting area sa bude nachádzať workshop, kde budete môcť napísať zopár potešujúcich slov pre deti v nemocnici. Tieto pohľadnice neskôr odovzdáme detskému oddeleniu nemocnice v Spišskej Novej Vsi.
  3. Čo takto fotka?! Študentská rada si založila instagram a pri tejto príležitosti vyhlasujeme jedinečnú fotosúťaž. Odfoť sa (sám, so spolužiakmi, s učiteľom) v našom instagramovom okienku a vyhraj odmenu! Hlasovanie o „naj“ fotku prebehne na facebookovej stránke školy a meno víťaza sa dozvieme na vianočnej burze 22. decembra. ¶Nezabudni nás sledovať na instagrame pod menom studenti_javorky aby si bol vždy v obraze.
  4. Cukrová vata. Kto by ju nemiloval? Počas prestávok budete môcť zahnať chuť na sladké výbornou cukrovou vatou. Za získané financie budú deťom v nemocnici kúpené hračky.
  5. Ozdob javorácky stromček. Ako každý rok aj tentoraz sa na Mikuláša rozsvietia svetielka na vianočnom stromčeku.

Buď pri tom! Tešíme sa na Teba!

Študentská rada Javorky

Dátum pridania03.12.2015 00:06