Organizácia vyučovania - piatok 29.1.2016 a odovzdávanie polročných výpisov klasifikácie za 1.polrok šk.roka

Vážení rodičia, milí žiaci, vzhľadom k tomu, že väčšia časť pedagogického zboru na Gymnáziu, Javorová 16, Spišská Nová Ves vstúpila od 25.01.2016 do ostrého štrajku, bude vyučovanie prebiehať v obmedzenej prevádzke podľa upraveného rozvrhu:

Vyučujú sa triedy:

Nevyučujú sa triedy:

Doplňujúce informácie:

1. Vyučovať sa bude 1. až 4. hodina, to znamená v čase od 7:50 – 11:30. Ročníkom prima – kvarta budú na 4. vyučovacej hodine odovzdané polročné výpisy hodnotenia a klasifikácie. Maturitné ročníky si polročný výpis hodnotenia môžu vyzdvihnúť po 4. vyučovacej hodine v riaditeľni školy.

2. Obedy v školskej jedálni sa budú vydávať od 11:30 – 13:30. Študenti, ktorým je udelené riaditeľské voľno, budú automaticky z obeda vyhlásení.

3. Náhradný rozvrh pre vyučované triedy si môžete stiahnúť tu: 29. 1. - nahradny rozvrh.pdf

O priebehu vyučovania počas ďalších dní Vás budeme priebežne informovať, preto odporúčame každý deň sledovať aktuálne informácie na stránke. Ďakujeme za pochopenie.

Mgr. Mária Kaľavská, riaditeľka školy

Dátum pridania28.01.2016 12:00