Plesalo sa až do rána bieleho

Dňa 12. februára 2016 pokračovala naša škola v niekoľkoročnej tradícii a usporiadala v poradí už 18. ročník Reprezentačného plesu Javorky. A kto sa na pôde Koncertnej sály Reduty v Spišskej Novej Vsi predstavil rodičom a učiteľom vo svojej plnej kráse? Kto iný ako triedy sexta A, sexta B a toho roku trochu oneskorene aj III. B.

Na parkete sa predviedlo 39 nádherných tanečných párov v krásnych večerných róbach u mladých dám a nemenej elegantných oblekoch mladých pánov. Všetci absolvovali štyri povinné štandardné tance a šesť latinsko-amerických.

Krásny večer plný rytmov a pohybu zavŕšila korunovácia nového kráľa a kráľovnej plesu 2016, počas ktorej boli ocenené tri najlepšie tanečné dvojice. Víťazom a novým úradujúcim kráľovským párom sa stali Katka Koťuhová (III.B) a Rasťo Polkabla (Ok.B), druhé miesto patrí páru zo Sx.B Kristíne Černickej a Denisovi Novákovi a na tretej priečke skončili Katka Kavuličová (III.B) a Tomáš Barbuščák (GY Školská).

Pozrite si aj zopár prvých fotečiek, za ktoré ďakujeme hlavnému dokumentaristovi Arthurovi. ;)

Na záver nechýbala ani tradičná a bohatá tombola, za ktorú všetkým ešte raz srdečne ďakujeme. Zábava úspešne pokračovala až do skorých ranných hodín.

Mgr. Alena Cicmanová

Dátum pridania25.02.2016 09:00