Pozývame študentov na workshop

Príď na workshop a rozbehni sa na našej škole! Spravíš prvý krok k tomu, aby si v živote robil, čo ťa baví, v čom si dobrý a čo ťa bude živiť. Zistíš, ako rozpoznávať nové nápady, ako vytvoriť …

jednoduchý biznis model, čo sa pýtať a čo nepýtať testovacích zákazníkov a ako odmerať reálny záujem o tvoj produkt. Naučíš sa ako najrýchlejšie, najlacnejšie a najjednoduchšie otestovať potenciál tvojho nápadu. Navyše máme pre všetkých záujemcov StarteR! Návod úplne zadarmo vďaka podpore ZSE!

Takže ak si iniciatívny a máš nejakú predstavu alebo nápad ako zlepšiť a zjednodušiť život tvojim kamarátom, príbuzným aj iným ľuďom okolo teba, tak ťa čakáme dňa 20.4.2016 na siedmej hodine v učebni dejepisu!

Program:

1. Ako začať z nuly  – prednáška o tom, ako nájsť a rozbehnúť nápad rýchlo, lacno a bez rizika.
  2. Nakopnutie  – interaktívny workshop, ktorým odštartuješ svoju rozbiehačskú cestu.
  3. Najlepší nápad – predstavenie projektu Najlepší nápad, ktorý podporuje nápady stredoškolákov.

Podujatie organizujeme v spolupráci s Rozbehni sa (www.rozbehnisa.sk).

Autor: David Kampo

Dátum pridania12.04.2016 14:56