Oznam pre študentov Sx.A, Sp.A, Sp.B, III.A, III.B, IV.B a V.B!

V dňoch 29.11., 30.11.2016 a 1.12.2016 sa v Spoločenskom pavilóne v Košiciach uskutoční 10. ročník medzinárodného veľtrhu vzdelávania PRO EDUCO. Podujatie poskytuje priestor na osobné stretnutie s predstaviteľmi univerzít a vysokých škôl z celého Slovenska a Čiech.

Študenti môžu získať i bližšie informácie o štúdiu a práci v zahraničí, stážach alebo iných formách mimoškolského vzdelávania od rôznych vzdelávacích inštitúcií.

Študenti, ktorí sa v tomto školskom roku nezúčastnili ešte žiadneho veľtrhu a mali by záujem, prihláste sa, prosím, u p. Zahurancovej v kabinete SJL do 22. novembra 2016.

V prípade, že sa vytvorí skupina záujemcov, na veľtrhu sa spoločne zúčastnime, je nutné však skupinu zaregistrovať na konkrétny deň a hodinu.

Zoznam vystavovateľov z roku 2015 ( pre rok 2016 ešte nie je skompletizovaný ):

Gabriela Zahuracová, výchovná poradkyňa

Dátum pridania07.11.2016 12:57