Prípravné stretnutie k ďalšej mládežníckej výmene Erasmus+

Prípravné stretnutie k ďalšej mládežníckej výmene Erasmus+

Stretnutie sa konalo v polovici novembra a samotná výmena sa bude konať začiatkom nového roka, tentokrát v Rakúsku. Vycestovať budú mať príležitosť štyria Javoráci (pod 18 rokov) s možnosťou získať YouthPass certifikát.

Hlavnou témou výmeny je rozvoj ôsmych typov inteligencie: Jazykovo-verbálna, Logicko-matematická, Zvukovo-hudobná, Telesne-pohybová, Vizuálne-priestorova, Vnútorná a intrapersonálna, Spoločenská a interpersonálna a Prírodná inteligencia.

Cieľom projektu je pomôcť mladým ľudom nielen objaviť ich najsilnejšiu inteligenciu, ale aj posilniť ďalšie, ktoré im pomôžu k štúdiu, osobnostnému rastu, ale hlavne k budúcemu povolaniu. Viac o spomínaných typoch inteligencie nájdete v článku na podnikam.sk .

Naši študenti tu budú môcť spolupracovať s mladými z Rakúska, Španielska, Turecka, Srbska, Albánska a Bosny a Hercegoviny. Samozrejme v Angličtine ;)

Vieš, ktorá je tvoja najsilnejšia inteligencia? Máš pocit, že by si tam nemal chýbať? Ozvi sa p. Ondzikovej skôr, než sa miesta zaplnia ;)Dátum pridania27.11.2016 21:30
AutorMonika
KategóriePK ANJ, Úspechy
NálepkyŽiadne


Cisco