Predĺženie platnosti ISIC kariet

Blíži sa koniec šk. roka, určite si už plánujete výlety, dovolenky a rôzne aktivity… Aby Vás neskôr nepríjemne neprekvapila neplatnosť Vašej ISIC karty, odporúčame si pozorne prečítať nasledovné riadky…

Platnosť Vašej karty ISIC na dopravu končí 30. 6. 2017.

ISIC/EURO<26 má viacero funkcií. Okrem toho, že funguje ako medzinárodný identifikačný preukaz študenta, môžete ním získať množstvo rôznych zliav v obchodoch, kinách, festivaloch, u mobilných operátorov… Viac o týchto zľavách sa môžete dozvedieť na stránkach http://www.studentskypreukaz.sk .

Navyše veľmi veľkou výhodou Vašej karty je to, že ju môžete použiť na zľavnené cestovné v rámci MHD, SAD a ŽSR.

Aby ste toto všetko vedeli využívať aj cez prázdniny, obnovte si platnosť svojho preukazu najneskôr do 20. 6. 2017.

Ako si obnoviť platnosť na dopravu?

Predĺženie dopravy.jpg

Ako si obnoviť platnosť na zľavy?

Predĺženie zliav.jpg

Ak kartu zatiaľ nemáte, no chceli by ste, neváhajte, vyplňte obe strany nižšie dostupnej prihlášky a prineste ju s 20€ p. zástupkyni Sedlákovej najneskôr do utorka 20. 6. 2017. Ziadost ISIC E26 NEW.pdf

Nezmeškaj!

Máš čas najneskôr do 20. 6. 2017!

Dátum pridania14.06.2017 14:34
KategórieOznamy