Chýba ti na škole knižnica?

Chcel by si sa podieľať na vytvorení jej modernejšej online verzie? Študentská rada prichádza s nápadom, ako vytvoriť sieť požičiavania kníh medzi študentmi našej školy. Ak máš doma knihy, ktoré by si rád poskytol aj ostatným,

spíš ich zoznam a zastav sa za pani učiteľkou Olejárovou, ktorá má na starosti vytvorenie súhrnnej školskej databázy kníh. Pri príležitosti Dňa školských knižníc (24. október) sa spustí možnosť ich vzájomného požičiavania. Proces bude veľmi jednoduchý – v online databáze si vyhľadáš knihu, o ktorú máš záujem, pozrieš si kontakt na človeka, ktorý ju požičiava, a zastavíš sa za ním. Dohodnete sa na termíne vrátenia a ty sľúbiš, že kniha sa vráti v pôvodnom stave. Informácie o požičaných knihách si vedie človek, ktorému kniha patrí. V prípade ďalších otázok sa obráť na pani učiteľku Olejárovú.

Dátum pridania13.10.2017 02:07
KategórieOznamy, Študentská rada