Pozývame na Deň otvorených dverí - aktualizácia

Uvažujete o štúdiu v bilingválnej podobe v anglickom jazyku? V tom prípade je pre Vás deň D 30.január 2019. Presne vtedy totiž organizujeme Deň otvorených dverí, kedy môžete prísť k nám zistiť info o štúdiu, prijímačkách, môžete zažiť ukážky hodín vyučovaných v ANJ, pozhovárať sa s aktuálnymi študentmi, stretnúť učiteľov, lektorov zo zahraničia a urobiť si tak presný pohľad na štúdium u nás!

Pozývame žiakov 8-meho a 9-teho ročníka základných škôl, ale aj rodičov, babky, dedkov, kamošov či našich priaznivcov :) Tešíme sa na Vás!

Pridané 29.1.2019:

V hale sa Vás ujmú naši študenti, s pomocou ktorých budete môcť navštíviť rôzne učebne a tam si vypočuť alebo vidieť:

Zborovňa:

Triedy a učebne

rozvrh DOD - bilingválne triedy.png

Učebňa dejepisu

Študovňa

Učebňa ANJ 96

Počas celého dňa Vám bude atmosféru dotvárať tohoročný maturant v bilingvále, Adrián Ondov, víťaz autorskej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad 2017 ;)

Dátum pridania29.01.2019 14:47
AutorJavorka