Priprav sa na prijímačky na bilingvál

Vážení záujemcovia o bilingválne štúdium!

Myslíte to so štúdiom u nás vážne? V tom prípade Vám naša škola pre ľahšiu a kvalitnejšiu prípravu na prijímacie skúšky z anglického jazyka prináša

Požiadavky k prijímacím pohovorom z ANJ.pdf

Ak chcete mať konkrétnejšiu predstavu o tom, čo Vás čaká na teste z anglického jazyka, prípadne aj zistiť, kde sú Vaše rezervy, nahliadnite do cvičných prijímačkových testov z ANJ:

Cvičný test k PS z ANJ_verzia_1.pdf (tento test bol použitý počas „prijímačiek na nečisto“ v rámci decembrového DOD. Na jeho konci okrem správnych odpovedí nájdete aj vysvetlenie jednotlivých gramatických javov s odkazmi, kde si to môžete, v prípade potreby, doštudovať)

Cvičný test k PS z ANJ_verzia_2.pdf (nová verzia cvičného testu, v závere sú uvedené správne odpovede)

Ak ste na základe ukážkového testu zistili, že máte v nejakej oblasti medzery, prípadne len chcete mať istotu, že všetko, čo sa bude z angličtiny na prijímačkách vyžadovať, už máte v malíčku, využite možnosť zúčastniť sa bezplatného kurzu z anglického jazyka v jednom z ponúkaných dvoch termínov. Kurz sa bude konať v popoludňajších hodinách; viac informácií získate po zaregistrovaní.

Vaša Javorka

Dátum pridania29.01.2019 21:53