Súťaž mladých záchranárov CO 2012

Súťaž mladých záchranárov  CO  2012

Naši mladí záchranári CO v zložení: Katka Puškášová, Peťka Ďurišková, Maroš Mariančík a Janko Gerčák, žiaci sekundy A a B sa 18.4. 2012 zúčastnili súťaže „Mladí záchranári CO“, ktoré sa konalo v stredisku CO vo Ferčekovciach. Naši súťažiaci pod vedením Ing. Jendrichovskej patrili medzi najmladšie družstvá a obsadili krásne 3. miesto v tvrdej konkurencii.

Súťažili v mnohých disciplínach napr. streľba zo vzduchovky, topografia, dopravná výchova, hasenie požiarov – prakticky aj teoreticky, evakuácia obyvateľstva v krízových situáciách, zdravotná príprava, individuálne ochranné prostriedky v praktickom prevedení atď. A nezanedbateľný bol aj celkový čas, za ktorý museli celú trasu prebehnúť. Žiaci postupujú do krajského kola. Blahoželáme !!!!!

Ing. Jarmila Jendrichovská

Dátum pridania19.04.2012 21:57