Oznam

AKTUALIZÁCIA 10. 3. 2020:

Milí rodičia, študenti školy, na základe predbežnej správy z odboru školstva KSK Vám oznamujeme, že vyučovanie bude v dňoch 11. 3. – 13. 3. 2020 naďalej PRERUŠENÉ.

Žiadame zamestnancov a žiakov školy, aby sa (pokiaľ to nie je nevyhnutné) nezdržiavali v nákupných centrách, kinách, fitnesscentrách a na iných miestach so zvýšeným výskytom ľudí. O nových skutočnostiach budeme informovať na web stránke školy a prostredníctvom aplikácie EduPage.

Ďakujeme za pochopenie.

na základe pokynu predsedu Košického samosprávneho kraja prerušujeme na našej škole vyučovanie v dňoch 9. – 10. 3. 2020. Zároveň Vás prosíme o spoluprácu pri zisťovaní informácií o pobyte vašich detí počas jarných prázdnin.

Pokyn 6_2020.pdf

O ďalšom postupe Vás budeme včas informovať. Prosím, sledujte naše stránky, prípadne správy na EduPage.

Vedenie školy

Dátum pridania09.03.2020 15:43