Voľby do Rady školy

Voľby do Rady školy

Vážení rodičia,

nedávno sme Vás na stránke školy informovali o blížiacich sa voľbách rodičov do Rady školy. Realizácia volieb do RŠ je nutná a podľa legislatívy sa nedá vykonať dištančnou formou. Preto je Vaša osobná účasť potrebná. Týmto Vás chceme poprosiť, aj napriek tejto neistej situácii, o Vašu účasť na voľbách, nakoľko Rada školy zastáva dôležitú funkciu v živote školy.

Nedávno sme sa na Vás obrátili s možnosťou kandidovať vo voľbách ako zástupcovia rodičov. Pripravený formulár vyplnilo 11 rodičov, ktorým sa chceme poďakovať za prejavený záujem aktívne s nami spolupracovať.

Nižšie sa môžete zoznámiť s kandidátmi. Niektorí z nich nám zaslali aj svoje profily. Prosíme Vás, aby ste si pozreli mená, prečítali profily kandidátov a rozhodli sa, komu dáte hlas.

Informácie o kandidátoch, pozvánku na voľby a podrobnosti o organizácii volieb nájdete v priložených dokumentoch: Kandidáti za rodičov vo voľbách do Rady školy pri Gymnáziu, Javorová 16, Spišská Nová Ves.pdf Oznam o voľbách do Rady školy pri Gymnáziu, Javorová 16, Spišská Nová Ves.pdf Pozvánka na voľby do Rady školy pri Gymnáziu, Javorová 16, Spišská Nová Ves.pdf

Pre voľby do RŠ platí, že jedna rodina má jeden hlas (t.j. za jedného žiaka volí jeden z rodičov a taktiež ak má rodič u nás viac detí, má jeden hlas).

Zaväzujeme sa, že dodržíme všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia pre Vašu a našu bezpečnosť a to aj tým, že voľby prebehnú v exteriéri, na ihrisku za budovou školy.

Verím, že pri dodržaní všetkých bezpečnostných pravidiel z našej i Vašej strany sa nám podarí tieto voľby úspešne zrealizovať.

PaedDr. Ingeborg SkalskáDátum pridania02.10.2020 16:49
AutorMonika
KategórieOznamy, Rada skoly
NálepkyŽiadne


Cisco