V pondelok opäť spolu ;)

Super! Po otestovaní pedagógov, ktorí boli v kontakte s pozitívnym študentom, Vám s radosťou oznamujeme, že všetky testy boli negatívne a tak sa tešíme, že sa v pondelok znovu osobne zídeme na Javorke ;) Dva dni Vášho dištančného vzdelávania sme využili na opätovné intenzívne vydezinfikovanie všetkých priestorov, aby ste sa mohli po návrate cítiť znova bezpečne.

Trieda I. B ostáva do odvolania na dištančnej forme vzdelávania, no i tu veríme, že sa čoskoro medzi nás v zdraví a dobrej nálade vrátia ;)

Ďakujeme, že ste zodpovední a dodržiavate všetky zavedené opatrenia. Aj vďaka nim sa nám podarilo takto skoro vrátiť do bežnej prevádzky.

V závere Vám chceme pripomenúť, že vzhľadom na to, že sme boli doma 4 dni (ráta sa aj víkend), musíme všetci pri návrate priniesť podpísané tlačivo o bezinfekčnosti. Prosím, myslite na to a nezabudnite! Vďaka.

Vaša nedočkavá Javorka ;)

Dátum pridania04.10.2020 04:07
KategórieOznamy