Polročné hodnotenie

Vážení rodičia, milí študenti!

Na základe Usmernenia pre školy k vydávaniu výpisov hodnotenia za I. polrok šk. roka 2020/2021 Vám naša škola zaslala výpis hodnotenia elektronicky prostredníctvom rodičovského konta v školskom informačnom systéme (EduPage).

Ako si ho pozrieť a „podpísať“?

Nemáte rodičovské konto?

Možnosť jeho zriadenia sme Vám podrobne popísali v maili zaslanom 14. 10. 2020 na emailovú adresu, ktorú ste poskytli škole.

Ak svoje heslo aj napriek tomu nepoznáte ľahko si ho vyžiadate pomocou tohto postupu . (podmienkou je Vaša platná emailová adresa v našom systéme)

Ak ste svoju adresu doposiaľ škole neoznámili, prípadne ste ju medzičasom zmenili, do EduPage sa nebudete môcť prihlásiť. Oznámte Vašu emailovú adresu triednemu učiteľovi svojho dieťaťa, konto Vám dodatočne sprístupníme.

Pre maturantov:

Tento výpis nie je verejnou listinou. Vysvedčenie za prvý polrok sa vydáva len na základe písomnej žiadosti plnoletého žiaka, zákonného zástupcu alebo zástupcu zariadenia.

Týmto odporúčame študentom, ktorí majú záujem o vydanie vysvedčenia z dôvodu jeho dokladovania k prihláške na VŠ, aby túto žiadosť zaslali mailom na adresu školy v termíne od 1. – 4. 2. 2020.

Vzor žiadosti si môžete stiahnuť tu: Žiadosť o vydanie vysvedčenia za 1. porok.doc Žiadosť o vydanie vysvedčenia za 1. porok.pdf

Milí Javoráci,

ceníme si vašu snahu v prvom polroku a blahoželáme ku každému zlepšeniu, ktoré ste v tých neľahkých dištančných podmienkach dosiahli. Ak so svojimi výsledkami spokojní nie ste, veríme, že v druhom polroku zabojujete a presvedčíte nás, ale hlavne seba, že to viete dať aj lepšie ;) Verte, že my sa potešíme o to viac ;) Cez víkend si trošku oddýchnite, pretože od pondelka s novým nasadením a predsavzatiami štartujeme ďalší polrok ;)

Prajeme Vám v druhom polroku veľa úspechov, pohody a zdravia ;)

Vaša Javorka

Dátum pridania30.01.2021 02:17