Premýšľate nad štúdiom bilingválu na Javorke?

Premýšľate nad štúdiom bilingválu na Javorke?

Vážení záujemcovia o bilingválne štúdium!

Zvažujete štúdium bilingválu na Javorke?

Pre získanie informácii určite odporúčame pozrieť si:

Chcete viac?

Keďže teraz, počas dištančného vzdelávania, môžu mať viacerí žiaci ZŠ obavu z toho, ako by zvládli prijímacie skúšky, prinášame Vám sériu materiálov, ktoré Vám môžu s prijímačkami, hlavne s jeho anglickou časťou pomôcť.

Začnite tým, že si zistíte, čo by ste mali zvládať: Požiadavky k prijímacím pohovorom z ANJ.pdf

Ak chcete mať konkrétnejšiu predstavu o tom, čo Vás čaká na teste z anglického jazyka, prípadne aj zistiť, kde sú Vaše rezervy, nahliadnite do cvičných prijímačkových testov z ANJ:

Cvičný test k PS z ANJ_verzia_1.pdf (Cvičný test, ktorý bol použitý počas „prijímačiek na nečisto“ počas DOD v predchádzajúcich rokoch. Na jeho konci okrem správnych odpovedí nájdete aj vysvetlenie jednotlivých gramatických javov s odkazmi, kde si to môžete, v prípade potreby, doštudovať)

Cvičný test k PS z ANJ_verzia_2.1.pdf (ďalšia verzia cvičného testu, v závere sú uvedené správne odpovede)

Ak ste na základe týchto ukážkových testov zistili, že máte v nejakej oblasti medzery, prípadne len chcete mať istotu, že všetko, čo sa bude z angličtiny na prijímačkách vyžadovať, už máte v malíčku, využite možnosť zúčastniť sa bezplatného kurzu z anglického jazyka . Kurz sa bude konať v popoludňajších hodinách v dvoch rôznych termínoch(v marci a apríli); viac informácií získate po zaregistrovaní.

Stále je tu niečo, čo by si si v súvislosti so štúdiom potreboval ujasniť? Využi naše online Popoludnie Q&A Javorky pre záujemcov o štúdium, ktoré bude v druhom marcovom týždni. Ak sa obávaš, že by si to mohol zmeškať, pokojne sa nás opýtaj vopred, z akcie bude opäť vyhotovený videozáznam ;) Viac informácií už čoskoro!

Vaša JavorkaDátum pridania20.02.2021 20:47
AutorMonika
KategórieOznamy, Uchádzačom o bilingválne štúdium
NálepkyŽiadne


Cisco