ISIC/EURO<26

Všetci študenti našej školy vo veku od 12 rokov majú možnosť objednať si medzinárodný preukaz ISIC/ EURO<26. Tento preukaz poskytuje študentovi mnoho výhod: karta nahrádza žiacke zľavové preukazy na MHD, SAD a železnice, ponúka výrazné zľavy v mnohých obchodných reťazcoch a predajniach… Viac informácií na www.studentskypreukaz.sk .

Vaša karta bude vyzerať asi takto:

isic/euro26

V prípade záujmu si vyzdvihnite u pani sekretárky Žiadosť o vydanie preukazu. Vyplnenú (v prípade neplnoletých žiadateľov rodičmi podpísanú) žiadosť a poplatok 20 eur odovzdajte pani sekretárke. Poplatok 10 eur je za vystavenie preukazu/čipovej karty (životnosť karty je 5 rokov) a ďalších 10 eur je poplatok za známku na jeden školský rok (od septembra do septembra). Ak chcete využiť svoj nový preukaz už toto leto, odovzdajte žiadosť s peniazmi do 7.6.2012 (štvrtok). Preukaz s platnou známkou vám bude platiť od vystavenia do septembra 2013. Doniesť môžete aj svoju fotografiu (rozmer 2,5×3,5cm) – dá sa priniesť aj dodatočne.

Dátum pridania04.06.2012 17:13
KategórieOznamy, Študentská rada