Úspechy

Bystrá hlava , rýchle prsty - to je Európsky kvíz o peniazoch

26Marec

bystra-hlava-rychle-prsty-to-je-europsky-kviz-o-peniazoch

Európsky kvíz o peniazoch je zameraný na zlepšenie finančnej gramotnosti 13 až 15-ročných žiakov a študentov hravou a zábavnou formou. Hrá sa na platforme Kahoot! Kvíz je súčasťou Európskeho týždňa financií (22. – 26. marec 2021), každoročnej iniciatívy, ktorú organizujú národné bankové asociácie koordinované Európskou bankovou federáciou (EBF) na podporu finančného vzdelávania v celej Európe. Slovenské národné kolo organizuje Slovenská banková asociácia v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska.

Prijímačky na nečisto pre záujemcov o 8ročné štúdium

06Marec

prijimacky-na-necisto-pre-zaujemcov-o-8rocne-studium

Nie ste si istí, ako na tom Vaše dieťa kvôli dištančnej výučbe je?

Využite možnosť „cvičných prijímačiekz matematiky a slovenského jazyka, kde môžete odhaliť, čo by ste mali do skutočných prijímačiek ešte s deťmi docvičiť .

Ak máte záujem o absolvovanie týchto cvičných testov, zaregistrujte sa.

O ďalšom postupe Vás budeme včas informovať.

Vaša Javorka

31. ročník Olympiády v anglickom jazyku v školskom roku 2020/2021 na JAVORKE

20Február

31-rocnik-olympiady-v-anglickom-jazyku-v-skolskom-roku-2020-2021-na-javorke

Začalo to 50timi Javorákmi v školskom kole, pokračovalo medailovými umiestneniami v okresnom kole a vyústilo v krajskom kole… Ako? Hneď Vám prezradíme, no najskôr, aby sme nezabudli: Všetkým súťažiacim ďakujeme za skvelú reprezentáciu a víťazom na všetkých stupňoch zvlášť blahoželáme ;)

A teraz už pekne poporiadku… ;)

Bronzové a strieborné ocenenie pre Javorákov od vojvodu z Edinburghu

03November

bronzove-a-strieborne-ocenenie-pre-javorakov-od-vojvodu-z-edinburghu

27. októbra 2020 sa konala online ceremónia, na ktorej Národná kancelária DofE, oficiálna inštitúcia zastrešujúca priebeh tohto programu aj na našej škole, ocenila aj našich Dofákov, ktorí aj napriek tejto neľahkej dobe nepoľavili, naopak, zo všetkých síl zabrali a podarilo sa im získať bronzovú, či dokonca striebornú úroveň.

OZNAM

11Október

oznam

Vážení rodičia, milí študenti!

Na základe predbežných informácií zverejnených MŠVVaŠ bude od zajtra, 12. 10. do odvolania vo všetkých triedach bilingválneho odboru a vo vyšších ročníkoch osemročného štúdia (kvinta – oktáva) prebiehať vyučovanie dištančnou formou. Z obedov v školskej jedálni sú študenti automaticky odhlásení.

Vyučovanie v nižších ročníkoch osemročného gymnázia (príma – kvarta) pokračuje tak ako doposiaľ, v prezenčnej forme, podľa platného rozvrhu hodín.

Prosím, sledujte naše stránky a správy na EduPage, informácie budú priebežne aktualizované.

Vedenie školy

Striebro v súťaži Hviezdoslavov Kubín

20September

striebro-v-sutazi-hviezdoslavov-kubin

Milí Javoráci, dovoľujem si Vám dať do pozornosti covidovský úspech Katky ŽoldákovejV. B, ktorá sa nedala odradiť ani nepriaznivou zdravotnou situáciou v našej spoločnosti. Trpezlivo čakala (viac ako polrok) a 17. septembra 2020 sa v Spišskom osvetovom stredisku v Spišskej Novej Vsi dobrovoľne zúčastnila recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. S akým výsledkom?

Zlato v regionálnom kole súťaže Mladý Európan

17September

zlato-v-regionalnom-kole-sutaze-mlady-europan

Regionálne kolo súťaže Mladý Európan sa pre okresy Liptovský Mikuláš, Poprad, Levoča, Spišská Nová Ves, Kežmarok a Stará Ľubovňa v dôsledku termínových zmien spôsobených koronakrízou uskutočnilo včera, dňa 16. septembra 2020 v popradskom hoteli SATEL***

ISIC karty – informácia na šk. rok 2020/2021

10Jún

isic-karty-informacia-na-sk-rok-2020-2021

Vážení rodičia, milí študenti!

aby ste aj školskom roku 2020/2021 mohli využívať svoj preukaz žiaka ISIC/EURO<26 na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí je potrebné predĺžiť jeho platnosť.

Kde a ako?

Prijímacie konanie na nenaplnený počet miest

09Jún

prijimacie-konanie-na-nenaplneny-pocet-miest

Kvôli tohoročnej novinke pri zápise na SŠ, kedy uchádzači nemohli dodatočne zmeniť svoje rozhodnutie o nastúpení či nenastúpení na štúdium na určitej škole sa stalo, že v tomto šk. roku máme ešte výnimočne zopár miest voľných. Nenechajte si teda újsť šancu dostať sa k nám na bilingválne štúdium v druhom kole.

Čítajte viac:

Milí maturanti, dnes už absolventi tried Oktáva A a Piata B!

29Máj

mili-maturanti-dnes-uz-absolventi-tried-oktava-a-a-piata-b

Veľmi netradične opúšťate v tomto školskom roku školu, s ktorou vás po dlhých rokoch štúdia určite spája veľa. Nie sú to len dlhé týždne, mesiace a roky strávené v laviciach, s nimi spojené zážitky, nadobudnuté vedomosti a zručnosti, ale aj tak dôležité vzťahy so spolužiakmi a verím, i s vašimi učiteľmi.

Stránkovanie
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27