PK TEV

Žiaci Javorky víťazom medzinárodného volejbalového turnaja v Levoči

18Máj

ziaci-javorky-vitazom-medzinarodneho-volejbaloveho-turnaja-v-levoci

Dňa 10.5.2018 sa zúčastnili žiaci našej školy v Levoči na medzinárodnom volejbalovom turnaji pod názvom Zober loptu, nie drogy . Bola to už druhá účasť našich na tomto turnaji. V minulom roku sa nám nepodarilo dostať do semifinále a z desiatich účastníkov turnaja sme sa umiestnili na 5. mieste. V tomto roku sme zabrali naplno a do semifinále sme postúpili, ale nielen to, celý turnaj sa nám nakoniec podarilo vyhrať a poradiť si so všetkými našimi súpermi.

LYŽIARSKY KURZ - POZOR ZMENA

19Február

lyziarsky-kurz-pozor-zmena

Milí terciani, vážení rodičia!

Vzhľadom na to, že chrípka neobišla ani pedagogický zbor, telocvikárov nevynímajúc, s poľutovaním Vám musíme oznámiť, že lyžiarsky kurz tercianov sa odkladá na neurčito.

O novom termíne Vás budeme včas informovať.

V stredu Vás teda, po chrípkových prázdninách, s ostatnými študentami očakávame ráno v škole ;)

Vedenie školy.

Oslobodenie od povinnej telesnej výchovy

24August

oslobodenie-od-povinnej-telesnej-vychovy

Žiaci s vážnymi zdravotnými problémami budú uvoľnení od cvičenia na hodinách telesnej a športovej výchovy na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu žiaka a lekárskeho potvrdenia dokazujúceho oprávnenosť tohto uvoľnenia, ktoré si môžete stiahnuť nižšie.

Organizačné pokyny pre žiakov T.A a T.B, ktorí sa zúčastnia lyžiarskeho kurzu vo Vyšných Ružbachoch

02Február

organizacne-pokyny-pre-ziakov-t-a-a-t-b-ktori-sa-zucastnia-lyziarskeho-kurzu-vo-vysnych-ruzbachoch

Vážení rodičia, milí terciania,

veríme, že chrípkové prázdniny v našej škole nenarušia nástup na lyžiarsky kurz, ktorý je už dlhšie naplánovaný od pondelka budúceho týždňa. Z toho dôvodu Vám chceme poskytnúť nasledovné informácie:

Florbalová Javorka

20November

florbalova-javorka

A máme za sebou Okresné majstrovstvá vo florbale. V kategórii žiakov SŠ získali naši chalani zlaté 1. miesto, tím chlapcov v kategórii ZŠ obsadil bronzovú pozíciu. Zahanbiť sa nedali ani dievčatá, v kategórii žiačok ZŠ si naše florbalistky vybojovali parádnu striebornú medailu.

Informácia

08September

informacia

Milí študenti, vážení rodičia,

v piatok, 9. septembra absolvuje časť študentov školy účelové cvičenie v prírode a časť študentov sa ostane v škole učiť. Podrobnejšie informácie o mieste, čase a náplni jednotlivých tried sa dozviete v priložených súboroch.

Praktická časť účelového cvičenia - základné informácie.pdf Praktická časť účelového cvičenia.pdf

Javorácke lyžiaraky

23Marec

javoracke-lyziaraky

Tak a máme za sebou ,,Javorácke“ lyžiarske kurzy. Tercia a druháci ich zvládli na jednotku a čo je dôležité, hlavne bez ujmy na zdraví. Žiaci T.A si vyskúšali svahy v Novej Ľubovni a v malebnej dedinke Litmanová. Študenti II.A a II. B zase v slnkom zaliatej Tatranskej Lomnici.

V okresnom finále vo volejbale žiakov sa nám darilo

03Marec

v-okresnom-finale-vo-volejbale-ziakov-sa-nam-darilo

Študenti našej školy opäť potvrdili, že v športovej činnosti dosahuje Javorka dlhodobo výborné výsledky. Dôkazom toho sú aj druhé miesta žiakov a žiačok v okresnom finále vo volejbale, ktoré sa konalo v ZŠ na Nejedlého ulici v dňoch 26.2 a 1.3. 2016.

Skvelý výkon podali hlavne

Športové výsledky Javorky v prvom polroku

29Január

sportove-vysledky-javorky-v-prvom-polroku

Študenti našej školy pravidelne dosahujú výborné výsledky v športovej činnosti a úspešne reprezentujú našu školu na okresných, krajských, ale aj celoslovenských súťažiach. Aj v prvom polroku šk. r. 2015/2016 sa môžeme pochváliť peknými výsledkami.

Florbalový turnaj mladších žiakov

19Jún

florbalovy-turnaj-mladsich-ziakov

Tradícia obľúbeného florbalového turnaja na našej škole pod názvom Javorka Floorball League (JFL) pokračovala aj v tomto školskom roku. Do turnaja sa tentoraz zapojili mladší žiaci – primy až tercie. Bojovalo sa o víťazný pohár…