Študentská rada

Stránkovanie
1 2 [3] 4 5

Študentská rada má nových členov

30September

studentska-rada-ma-novych-clenov

Milí študenti, v dnešných voľbách ste rozhodli o tom, ktorí z Vás budú členmi Študentskej rady a teda budú vás zastupovať, prezentovať vaše postoje, či organizovať pre vás rôzne podujatia. Ak ste zvedaví, ktorým kandidátom ste odovzdali najvyššie počty hlasov, tak tu prinášame výsledky:

Voľby do Študentskej rady

29September

volby-do-studentskej-rady

Milí študenti, oznamujeme, že dňa 30. septembra 2015 (streda) sa budú konať voľby do Študentskej rady. Prihlásilo sa nám 27 kandidátov, z ktorých si budete môcť zvoliť 8 ako členov tejto rady. Voľby budú prebiehať počas celého dňa od 8:00 do 14:00 v našej študovni (dole na prízemí, zadná chodba). Tu je zoznam kandidátov:

DOD JavoroMánia

08Február

dod-javoromania

Už ste sa nevedeli dočkať? Je to tu! Deň otvorených dverí pre všetkých záujemcov o osemročné, bilingválne a štvorročné IT štúdium. Popri množstve zaujímavých aktivít JavoroMánie môžete zažiť

Javorka pomáha potravinami

01December

javorka-pomaha-potravinami

Blíži sa čas Vianoc, na ktorý sa už iste mnohí z vás veľmi tešia. Vynikajúce vianočné jedlá, kopa úžasných darčekov pod stromčekom, príjemné relaxovanie pri televízii v kruhu najbližších. A teraz si predstavte, že sú medzi nami aj takí, ktorí nemajú takmer nič. Mnohí majú príliš hlboko do vrecka na to, aby si mohli dovoliť sladký medík na oplátky či chutné salónky na stromček. Takí, ktorí by svojim deťom chceli kúpiť nejakú peknú hračku alebo nejaké pomôcky do školy, no namiesto toho si šetria každý cent len aby mohli svojmu dieťaťu kúpiť aspoň teplé zimné oblečenie či topánky. Sú tu aj takí, ktorí už nemajú nikoho. Nemá sa s nimi kto podeliť o vianočnú rodinnú atmosféru, ani im dať nejakú drobnosť ako darček.

Deň študentstva trochu inak

24November

den-studentstva-trochu-inak

Príjemne strávený Deň študentstva vytvorili pre nás herci Detského kočovného divadla Drak z Prešova s dielom slovenského realistického spisovateľa Martina Kukučína (1860 – 1928). Reč je o Rysavej jalovici, ktorej príbeh určite netreba nikomu predstavovať, veď sme ju všetci čítali v škole na povinné čítanie. Alebo ani nie? ;) V každom prípade dve rozhádané rodiny a jedna stratená jalovica nesklamali a priniesli pobavenie.

A ako to videli naši študenti?

Ideme voliť!

02November

ideme-volit

Vážení študenti! Po tom, čo ste mohli prejaviť svoj názor v sérii modelových volieb medzi stredoškolskými študentmi, a to vo voľbách prezidenta SR i vo voľbách do Európskeho parlamentu, prinášame Vám možnosť „rozhodnúť“ aj v posledných voľbách roku 2014, konkrétne vo voľbách komunálnych.

Voľby sú samozrejme dobrovoľné a zúčastniť sa ich môžu všetci študenti školy, ktorí dosiahli vek 15 rokov.

Ako bolo na Madeire?

10Október

ako-bolo-na-madeire

Jednoducho fantasticky! Vďaka organizácii YEES sme dostali príležitosť vycestovať na tréningový kurz zameraný na ochranu životného prostredia a lesov. Spolu s ďalšími účastníkmi zo 6 krajín – Rumunska, Grécka, Estónska, Litvy, Talianska a Portugalska sme objavovali krásy Madeiry – ostrova patriacemu Portugalsku približne 3000km od nášho domova.

Javorka Student´s Night

14Jún

javorka-student-s-night

Záverom školského roka sa nám podarilo zorganizovať už avizovanú zábavnú akciu Javorka Student´s Night. Organizácie sa zhostili dievčatá z 2.B a Sexty A, ktoré v rámci programu KomPrax (Kompetncie pre prax) zostavili projekt a plán pre piatkový večer v areáli školy. Najväčším úspechom večera bolo vystúpenie hudobnej kapely DIMENSION, ktorej členom je Samuel Gábor zo Sexty B. Vďaka nim sme sa poriadne vytancovali a zabavili :) Viac záberov z udalosti si môžete pozrieť v albume na FB. Ďakujeme šikovným organizátorkám a chalanom z kapely za excelentný večer na Javorke!

Ako bude prebiehať DOD

14Október

ako-bude-prebiehat-dod

Informácia pre študentov gymnázia o priebehu Dňa otvorených dverí na Javorke tento piatok – 18. októbra 2013.

Vyučovať sa bude hravou formou a neformálne.

Presnejšie informácie:

Voľby na pozíciu člena Študentskej rady

10Október

volby-na-poziciu-clena-studentskej-rady

Študentská rada Gymnázia vyhlasuje voľby na pozíciu člena Študentskej rady, ktoré sa uskutočnia 16. októbra 2013 (streda) v čase od 9:30 do 10:00 v priestoroch jedálne školy. Záleží Ti na živote školy a si aktívny typ? Tak neváhaj a registruj sa na kandidátku! Priebeh volieb je nasledovný…

Stránkovanie
1 2 [3] 4 5