Uchádzačom o bilingválne štúdium

Pre uchádzačov o bilingválne štúdium

Stránkovanie
[1] 2

Priprav sa na prijímačky na bilingvál

29Január

priprav-sa-na-prijimacky-na-bilingval

Vážení záujemcovia o bilingválne štúdium!

Myslíte to so štúdiom u nás vážne? V tom prípade Vám naša škola pre ľahšiu a kvalitnejšiu prípravu na prijímacie skúšky z anglického jazyka prináša

Požiadavky k prijímacím pohovorom z ANJ.pdf

Ak chcete mať konkrétnejšiu predstavu o tom, čo Vás čaká na teste z anglického jazyka, prípadne aj zistiť, kde sú Vaše rezervy, nahliadnite do cvičných prijímačkových testov z ANJ:

Pozývame na Deň otvorených dverí - aktualizácia

29Január

pozyvame-na-den-otvorenych-dveri-aktualizacia

Uvažujete o štúdiu v bilingválnej podobe v anglickom jazyku? V tom prípade je pre Vás deň D 30.január 2019. Presne vtedy totiž organizujeme Deň otvorených dverí, kedy môžete prísť k nám zistiť info o štúdiu, prijímačkách, môžete zažiť ukážky hodín vyučovaných v ANJ, pozhovárať sa s aktuálnymi študentmi, stretnúť učiteľov, lektorov zo zahraničia a urobiť si tak presný pohľad na štúdium u nás!

Pozývame žiakov 8-meho a 9-teho ročníka základných škôl, ale aj rodičov, babky, dedkov, kamošov či našich priaznivcov :) Tešíme sa na Vás!

Pridané 29.1.2019:

Erasmus+ tentokrát v Srbsku

01December

erasmus-tentokrat-v-srbsku

V dňoch 12. – 19. októbra 2018 sme my, Maruška Dučáková, Miriam Vašková, Lívia Garčalová, Marianna Kotradyová, Kristián Hosa a ja, pani učiteľka Dominika Bašistová, vycestovali za medzikultúrnym dobrodružstvom do mestečka Velika Plana v Srbsku v rámci projektu Erasmus+ s názvom G.A.M.E. (Games and multicultural Europe).

Hodnotenie škôl podľa INEKO

21November

hodnotenie-skol-podla-ineko

Spoločnosť INEKO (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) prináša už tradične rebríček hodnotenia stredných a základných škôl za uplynulý školský rok 2017/ 2018. Výsledkom hodnotenia je číselný údaj na stupnici do 10, pričom vyššie číselné hodnoty znamenajú lepší výsledok.

Výsledky prijímacieho konania

10Apríl

vysledky-prijimacieho-konania

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2018/2019 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina 2018 - bilingválne štúdium.pdf

Všetky ďalšie potrebné informácie sa dozviete z rozhodnutia, ktoré Vám príde poštou v papierovej podobe na adresu zákonného zástupcu.

S pozdravom PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Záujemcom o bilingválne štúdium

06Apríl

zaujemcom-o-bilingvalne-studium

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium,

máme za sebou 1. kolo prvého termínu prijímacích skúšok pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2018/2019. Iste už netrpezlivo čakáte na Vaše výsledky, avšak vzhľadom na to, že nás v utorok ešte čaká náhradný termín týchto skúšok, výsledkovú listinu zverejníme až po tomto termíne, teda v utorok 10. 4. po 11.00 hod. Za porozumenie ďakujeme.

Zápis prijatých študentov sa uskutoční 16. apríla 2018 (pondelok) od 10:00–15:30 a 18. apríla 2018 (streda) od 8:00–17:00 v riaditeľni školy. Zápis prijatého uchádzača je povinný vykonať jeho zákonná zástupca. K zápisu je potrebné priniesť zápisný lístok, ktorý vydá základná škola.

PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Informácia pre záujemcov o štúdium na Javorke

06Február

informacia-pre-zaujemcov-o-studium-na-javorke

Všetkým uchádzačom, ktorí už netrpezlivo čakajú na tohoročné kritériá prijímacích pohovorov na Javorku, prinášame nové informácie.

V sekcii Prijímacie skúšky alebo Kritériá prijatia nájdete aktuálne kritériá prijímacích pohovorov pre šk. rok 2018/2019 prerokované pedagogickou radou 26. 1. 2018.

DOD pre záujemcov o bilingválne štúdium

08December

dod-pre-zaujemcov-o-bilingvalne-studium

Srdečne pozývame ;)

Môžete sa tešiť na rôzne informácie o bilingvánom štúdiu, hodiny aj v anglickom jazyku, na Sarah z Anglicka, Anthonyho z Nového Zélandu, Arthura z USA a jedno predvianočné prekvapenie ;)

Výsledky prijímacieho konania (aktualizácia)

04Apríl

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2017/2018 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina - bilingválne štúdium.pdf

Registrácia na Individuálne DOD

11Február

registracia-na-individualne-dod

Ak už netrpezlivo čakáš na možnosť zaregistrovať sa na individuálne DOD do bilingválnych tried, je to tu! Prečítaj si podmienky a vyplň formulár.

Stránkovanie
[1] 2