Uchádzačom o bilingválne štúdium

Pre uchádzačov o bilingválne štúdium

Výsledky prijímacieho konania

10Apríl

vysledky-prijimacieho-konania

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2018/2019 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina 2018 - bilingválne štúdium.pdf

Všetky ďalšie potrebné informácie sa dozviete z rozhodnutia, ktoré Vám príde poštou v papierovej podobe na adresu zákonného zástupcu.

S pozdravom PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Záujemcom o bilingválne štúdium

06Apríl

zaujemcom-o-bilingvalne-studium

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium,

máme za sebou 1. kolo prvého termínu prijímacích skúšok pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2018/2019. Iste už netrpezlivo čakáte na Vaše výsledky, avšak vzhľadom na to, že nás v utorok ešte čaká náhradný termín týchto skúšok, výsledkovú listinu zverejníme až po tomto termíne, teda v utorok 10. 4. po 11.00 hod. Za porozumenie ďakujeme.

Zápis prijatých študentov sa uskutoční 16. apríla 2018 (pondelok) od 10:00–15:30 a 18. apríla 2018 (streda) od 8:00–17:00 v riaditeľni školy. Zápis prijatého uchádzača je povinný vykonať jeho zákonná zástupca. K zápisu je potrebné priniesť zápisný lístok, ktorý vydá základná škola.

PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Informácia pre záujemcov o štúdium na Javorke

06Február

informacia-pre-zaujemcov-o-studium-na-javorke

Všetkým uchádzačom, ktorí už netrpezlivo čakajú na tohoročné kritériá prijímacích pohovorov na Javorku, prinášame nové informácie.

V sekcii Prijímacie skúšky alebo Kritériá prijatia nájdete aktuálne kritériá prijímacích pohovorov pre šk. rok 2018/2019 prerokované pedagogickou radou 26. 1. 2018.

DOD pre záujemcov o bilingválne štúdium

08December

dod-pre-zaujemcov-o-bilingvalne-studium

Srdečne pozývame ;)

Môžete sa tešiť na rôzne informácie o bilingvánom štúdiu, hodiny aj v anglickom jazyku, na Sarah z Anglicka, Anthonyho z Nového Zélandu, Arthura z USA a jedno predvianočné prekvapenie ;)

Výsledky prijímacieho konania (aktualizácia)

04Apríl

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2017/2018 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina - bilingválne štúdium.pdf

Registrácia na Individuálne DOD

11Február

registracia-na-individualne-dod

Ak už netrpezlivo čakáš na možnosť zaregistrovať sa na individuálne DOD do bilingválnych tried, je to tu! Prečítaj si podmienky a vyplň formulár.

Podpora pre uchádzačov o bilingválne štúdium

04Február

podpora-pre-uchadzacov-o-bilingvalne-studium

Vážení záujemcovia o bilingválne štúdium!

Naša škola Vám pre ľahšiu a kvalitnejšiu prípravu na prijímacie skúšky z anglického jazyka ponúka tieto dve možnosti:

DOD pre bilingválne štúdium

03Február

Zaujíma vás ako to u nás naozaj vyzerá? Chceli by ste sa už teraz zoznámiť nielen so svojimi budúcimi spolužiakmi, ale aj so študentmi, ktorí už na Javorku chodia? Práve pre vás – ôsmakov a deviatakov, ktorí ešte stále uvažujú, či je naša škola tým správnym miestom práve pre nich, je tu 13. február. Príďte sa pozrieť na trošku netradičný deň otvorených dverí, počas ktorého môžete

Informácia pre záujemcov o štúdium na Javorke

03Február

informacia-pre-zaujemcov-o-studium-na-javorke

V sekcii Prijímacie skúšky alebo Kritériá prijatia nájdete aktuálne kritériá prijímacích pohovorov pre šk. rok 2017/2018 prerokované pedagogickou radou 16. 1. 2017.

Ďalšie informácie môžete nájsť v sekcii Pre uchádzačov alebo konkrétne podľa odboru Bilingválne štúdium alebo Osemročné štúdium .

Ak budete mať aj napriek tomu nejasnosti, pokojne sa nás opýtajte.

Váhate? Príďte sa k nám pozrieť osobne na DOD Javormániu, Individuálne DOD alebo JaPoŠka. Viac o tom, komu sú ktoré akcie určené a kedy sa budú konať, sa dozviete už čoskoro.

Youth exchange vo Viedni

01Február

youth-exchange-vo-viedni

Začiatok roka strávili štyria Javoráci v rámci programu Erasmus+ vo Viedni. Bilingvalisti Lenka Volková, Silvia Olekšáková, Erik Hominda a septiman Marián Brezina v čase od 3.  – 14. januára prezentovali Slovensko na mládežníckej výmene EXPLORE, EXPEND AND IMPROVE YOURSELF. Prečítajte si ich príbeh a #EEIY NEWS ;)