Uchádzačom o osemročné štúdium

Pre uchádzačov o osemročné štúdium

Informácia pre záujemcov o štúdium na Javorke

06Február

informacia-pre-zaujemcov-o-studium-na-javorke

Všetkým uchádzačom, ktorí už netrpezlivo čakajú na tohoročné kritériá prijímacích pohovorov na Javorku, prinášame nové informácie.

V sekcii Prijímacie skúšky alebo Kritériá prijatia nájdete aktuálne kritériá prijímacích pohovorov pre šk. rok 2018/2019 prerokované pedagogickou radou 26. 1. 2018.

Výsledky prijímacieho konania

10Máj

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania pre osemročné štúdium do prímy v školskom roku 2017/2018 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina - osemročné štúdium.pdf

PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Popdpora pre záujemcov o osemročné štúdium

19Marec

popdpora-pre-zaujemcov-o-osemrocne-studium

Vážení rodičia,

máte zvedavé, pracovité, šikovné dieťa, ktoré by to mohlo v živote ďaleko dotiahnuť? Alebo ste toho názoru, že by malo teraz na sebe zapracovať, aby v budúcnosti, keď ostatní na sebe pracovať ešte len začnú, ono si už bude môcť vyberať z ponúk, ktoré sa mu cieľavedomosťou otvoria? V tom prípade je osemročné štúdium na našom gymnáziu pre Vás to pravé!

Toto sú základné fakty o tejto forme štúdia a ďalšie informácie o akciách, ktoré sme pripravili pre všetkých záujemcov či váhajúcich:

Japoško - zabav sa po škole ;)

19Február

japosko-zabav-sa-po-skole

Milí Javoráčikovia,

pozývame Vás, vašich kamarátov i nových záujemcov o osemročné štúdium na ďalšie vedecko – populárne popoludnieJapoškom.

Spoznaj a objav historické a geografické zaujímavosti Spiša a aby si sa ani vo svete nestratil, pozri sa na zúbky rôznym cudzím jazykom… Tak možno zistíš, že s našim spišským nárečím sa aj v Nemecku dohovoríš, že ruská azbuka je super šifra a na záver ťa čaká kulinárske prekvapenie s taliančinou. Kedy? Už v stredu 22. 2. 2017 o 14.00 na Javorke.

Záujemcovia o osemročné štúdium (žiaci 5. ročníka základnej školy) si budú môcť vyskúšať prijímačky na nečisto – tentokrát zo slovenského jazyka.

Tešíme sa na teba ;) Tvoja Javorka