Najbližšie udalosti

Organizácia vyučovania

18Jún

organizacia-vyucovania

Milí študenti, vážení rodičia!

Blíži sa koniec šk. roka a nás čaká zopár akcií, ktoré sa vymykajú zo štandardného vyučovania podľa rozvrhu. Ich organizáciu Vám prinášame v nasledovnom harmonograme, ktorý budeme priebežne upravovať. Sledujte ;)

Oceňovanie víťazov predmetových olympiád

12Jún

ocenovanie-vitazov-predmetovych-olympiad

V stredu 06.06.2018 sa v koncertnej sále Reduty v SNV uskutočnila Slávnostná akadémia pri príležitosti vyhodnotenia okresných olympiád a súťaží za školský rok 2017/2018. Ocenení boli naši mladší žiaci z osemročného štúdia a študentka bilingválneho štúdia:

Fotenie tried

07Jún

fotenie-tried

Milí žiaci,

v pondelok 11.6.2018 bude počas dňa prebiehať fotenie tried. Každá trieda sa zúčastní fotenia v sprievode svojho triedneho učiteľa. V prílohe si pozrite harmonogram, kedy presne máte byť na fotenie pripravení.

Nezabudnite na úsmev :)

Harmonogram_fotenie.xlsx

Olympijský deň Javorky

31Máj

olympijsky-den-javorky

Milí študenti,

zajtrajší deň sa bude niesť v znamení olympiády. Všetci študenti z prím až kvinty a prvákov bilingvalistov budú môcť preukázať svojho športového ducha. Tí najzdatnejší dokonca získajú cennú medailu ;)

Presný harmonogram si môžete pozrieť v dokumente: Olympijský deň, 1. 6. 2018.pdf

Štvrtáci bilingvalisti zajtra absolvujú generálnu skúšku MS z ANJ na úrovni C1 so začiatkom 7. 50 hod. Študenti vyšších tried sa budú vyučovať podľa alternatívneho rozvrhu. Všetky potrebné informácie si môžete opäť zistiť v dokumente:

Náhradný rozvrh 1. 6. 2018.pdf

GS ANJ  – IV. A, IV. B

30Máj

Milí štvrtáci bilingvalisti, v priloženom dokumente si môžete pozrieť predbežný harmonogram Vašej generálnej skúšky z ANJ. Zároveň si tu zistite, v ktorej miestnosti Vás v piatok ráno čakáme, aby sme sa vyhli rannému chaosu ;)

GS ANJ C1.pdf

Veľa šťastia ;)