Najbližšie udalosti

#MYSMEEÚ

14December

mysmeeu

V stredu 5. decembra sa vybraní študenti zúčastnili interaktívneho formátu diskusie určeného pre študentov stredných škôl, s názvom #MYSMEEÚ. Diskusiu organizovala Nadácia Antona Tunegu s podporou Nadácie Konráda Adenauera a Ministerstvom zahraničných vecí SR. Marek Degro, riaditeľ Nadácie Antona Tunegu, vytvoril pre študentov dostatočný priestor pre interaktívnu a neformálnu výmenu názorov o tom, čo pre nich znamená Európska únia, ako vnímajú jej pozitívne aj negatívne stránky a čo od nej očakávajú.

Oznam

12December

oznam

Vážení rodičia, milí študenti,

oznamujeme Vám, že z technických príčin je v piatok 14. 12. 2018 školská jedáleň mimo prevádzky, nevarí sa. Nezabudnite si teda pripraviť desiatu, pre istotu i dve ;)

Za porozumenie ďakujeme. Javorka

Neformálne vzdelávanie je „IN“

12December

neformalne-vzdelavanie-je-in

Dňa 30. 11. 2018 sme sa zúčastnili zaujímavého workshopu. Bol realizovaný pod záštitou Slovak Bussiness Agency v rámci projektu Národného podnikateľského centra. Tento projekt je určený mladým kreatívnym a inovatívnym ľuďom, ktorí uvažujú o komercializácii svojho nápadu či produktu. Workshop bol teda zameraný na úspešné odprezentovanie podnikateľského projektu či rôznych iných prezentácií a referátov.

Javorka sa zapojila do športovej súťaže Škola roka

07December

javorka-sa-zapojila-do-sportovej-sutaze-skola-roka

Aj v tomto školskom roku sa naša škola zapojila do súťaže Škola roka, ktorú organizuje Slovenská asociácia športu na školách. Súťaž je zameraná na zápolenie základných a stredných škôl v športe a vyhodnocuje sa na konci každého školského roka. Školy môžu získať body za účasť a umiestnenie vo vopred vybraných športových súťažiach v rámci nášho okresu. A ako sa nám toho roku darí?

Spomienka na básnika pri príležitosti nedožitých 90. narodenín

06December

spomienka-na-basnika-pri-prilezitosti-nedozitych-90-narodenin

Básnik mladosti, sĺz i našich ľúbostí“, čítame nápis na náhrobnom kameni, ktorý chráni miesto večného odpočinku Milana Rúfusa. Študenti 4. B a oktávy A si pripomenuli jeho pamiatku zapálením sviečky práve v čase, keď ľudia viac ako inokedy prichádzajú na cintoríny za svojimi blízkymi.

>> Archív aktualít