Najbližšie udalosti

Hlasujte za Prvosienku!

12December

hlasujte-za-prvosienku

Všetci Javoráci a Javoráčky, blízki i vzdialení!

Projekt, ktorý podporuje Raiffeisen BANK dám dáva možnosť získať pre Prvosienku finančný dar. Prvosienka nám všetkým každý rok robí radosť a zo získaných peňazí by sme mohli získať kvalitnejšiu zvukovú techniku.

Prosím, hlasujte za finančnú podporu pre našu Prvosienku! Hlasovať môžete len ak máte viac ako 18 rokov na stránke: gestopremesto.sk . Vy mladší poproste mamku, ocka, príbuzných a známych!

Hlasujte, prosím. Spolu to dokážeme!

ĎAKUJEME

:

Oznam

11December

oznam

Vážení rodičia, milí študenti!

Kvôli prerušeniu dodávky vody z dôvodu rozsiahlej havárie na sídlisku Tarča sme boli nútení skrátiť dnešné vyučovanie. Vyučovanie končí 4. vyučovacou hodinou o 11.30 hod. Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.

Vedenie školy

DOD pre záujemcov o bilingválne štúdium

08December

dod-pre-zaujemcov-o-bilingvalne-studium

Srdečne pozývame ;)

Môžete sa tešiť na rôzne informácie o bilingvánom štúdiu, hodiny aj v anglickom jazyku, na Sarah z Anglicka, Anthonyho z Nového Zélandu, Arthura z USA a jedno predvianočné prekvapenie ;)

Zlato v celoslovenskom kole Shakespeare Memorial

08December

zlato-v-celoslovenskom-kole-shakespeare-memorial

I'm bursting with pride to announce that our student, Marko Kacvinsky of Qvarta A, has won the Shakespeare Memorial competition in Bratislava. The competition took place on 7.12.2017, and Marko came in first place for his category, by reciting the poem „If“, by Rudyard Kipling.

We're all very thankful to Marko for his hard work and stellar performance, and we look forward to next year's competition.

ME. Arthur Thomas Smith

Žijú medzi nami, žijú spolu s nami…

07December

ziju-medzi-nami-ziju-spolu-s-nami

Súčasťou výučby spoločenskovedného seminára je aj oboznámenie sa s rôznymi formami mentálneho postihnutia u jedincov. Keďže stále platí, že je lepšie raz vidieť ako trikrát počuť, vybrali sa študenti predmaturitného ročníka na exkurziu do Spojenej školy sv. Maximiliána Kolbeho v Spišskej Novej Vsi. Pani riaditeľka spolu s učiteľmi tejto školy nám ochotne porozprávali o špeciálnych spôsoboch práce a výučby týchto detí.

>> Archív aktualít