Najbližšie udalosti

Milí maturanti, dnes už absolventi tried Oktáva A a Piata B!

29Máj

mili-maturanti-dnes-uz-absolventi-tried-oktava-a-a-piata-b

Veľmi netradične opúšťate v tomto školskom roku školu, s ktorou vás po dlhých rokoch štúdia určite spája veľa. Nie sú to len dlhé týždne, mesiace a roky strávené v laviciach, s nimi spojené zážitky, nadobudnuté vedomosti a zručnosti, ale aj tak dôležité vzťahy so spolužiakmi a verím, i s vašimi učiteľmi.

Výsledky prijímacieho konania – bilingválne štúdium

12Máj

vysledky-prijimacieho-konania-bilingvalne-studium

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Prinášame Vám výsledky prijímacieho konania pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2020/2021:

Informácia pre uchádzačov o 8-ROČNÉ ŠTÚDIUM

06Máj

informacia-pre-uchadzacov-o-8-rocne-studium

Vážení rodičia a milí piataci,

keďže sa zmenili termíny podávania „Prihlášok na SŠ“ a termíny prijímacieho konania, upozorňujeme Vás na nasledovné dôležité termíny a fakty:

Prijímacie konanie pre 5-ročné bilingválne štúdium do 1. ročníka v školskom roku 2020/2021

05Máj

prijimacie-konanie-pre-5-rocne-bilingvalne-studium-do-1-rocnika-v-skolskom-roku-2020-2021

Milí žiaci, vážení zákonní zástupcovia,

na základe Rozhodnutia Ministerstva školstva SR o termínoch, organizácii a hodnotení prijímania na vzdelávanie v stredných školách v čase mimoriadnej situácie v školskom roku 2019/2020 Vám dávame do pozornosti upravené KRITÉRIÁ PRE PRIJÍMANIE ŽIAKOV DO 1. ROČNÍKA GYMNÁZIA pre školský rok 2020/2021, 7902 J 74 – BILINGVÁLNE ŠTÚDIUM V ANGLICKOM JAZYKU :

Ako sme si poradili na Javorke? Fungujeme ONLINE!

04Máj

ako-sme-si-poradili-na-javorke-fungujeme-online

Je to už 10. týždeň, čo malí aj veľkí Javoráci nenavštívili svoju Javorku. Už pred jarnými prázdninami sme mali informácie o tom, že vo svete i v Európe vystrája nebezpečný vírus. A tak sa stalo, že po jarných prázdninách naši Javoráci do školy už ani nenastúpili. Všetko sa zmenilo. Možno nám čas ukáže, že na niečo to bolo dobré. “Vysvetlíme vám to…”

>> Archív aktualít