Študentská rada

Úlohou Študentskej rady je chrániť a obhajovať študentov našej školy a vytvárať vhodné podmienky pre záujmovú činnosť študentov našej školy. Informujeme študentov o pripravovaných akciách, spolupracujeme s vedením školy a s inými organizáciami.
Štatút študentskej rady.pdf

Okrem mnohých iných aktivít, ŠR organizačne zabezpečuje pravidelné celoškolské podujatia ako sú:

Členmi ŠR v školskom roku 2015/2016 sú:

Príď medzi nás aj ty!

Z našich aktivít:

Študentská kvapka krvi

26November

studentska-kvapka-krvi

sa uskutočnila na JAVORKE aj v tomto školskom roku. 22. novembra 2016 darovali osemnásťroční študenti spolu so svojimi učiteľkami tekutinu najvzácnejšiu, svoju krv. Reagovali tak na výzvu Slovenského červeného kríža, ktorá sa v tomto roku niesla v duchu hesla Nech si, aký si, potrebujeme aj tvoju krv!

Milý spolužiak, spolužiačka…

13September

mily-spoluziak-spoluziacka

..máš nápad, ako našu školu urobiť ešte lepšou? Vieš, čo tu tebe a tvojim spolužiakom chýba? Chceš spoznať nových ľudí a podeliť sa o svoje nápady? Páči sa ti myšlienka „Študenti pre školu – škola pre študentov“? Tak sa staň súčasťou našej študentskej rady. Zoznam kandidátov do blížiacich sa volieb sa uzatvára v pondelok 19.9. Prihlásiť sa môžeš