Študentská rada

Úlohou Študentskej rady je chrániť a obhajovať študentov našej školy a vytvárať vhodné podmienky pre záujmovú činnosť študentov našej školy. Informujeme študentov o pripravovaných akciách, spolupracujeme s vedením školy a s inými organizáciami.
Štatút študentskej rady.pdf

Okrem mnohých iných aktivít, ŠR organizačne zabezpečuje pravidelné celoškolské podujatia ako sú:

Členmi ŠR v školskom roku 2018/2019 sú:

Príď medzi nás aj ty!

Z našich aktivít:

Prezidentské voľby na Javorke

07Február

prezidentske-volby-na-javorke

Prvé kolo simulovaných volieb na post prezidenta SR sa bude na našej škole konať v stredu 13.2. 2019.

Tieto simulované voľby organizuje OZ Pre stredoškolákov a ďalšie informácie o ich aktivitách si môžete nájsť na na linku https://www.studentskevolby.sk/.

Študentské voľby sú apolitický projekt, ktorý nemá a ani nesmie tvoriť študentom názory, ale vedie ich k tomu, aby si vytvárali vlastné názory a otvorili diskusiu o témach spojených s inštitúciou prezidenta.

Pozývame na Deň otvorených dverí – aktualizácia

29Január

pozyvame-na-den-otvorenych-dveri-aktualizacia

Uvažujete o štúdiu v bilingválnej podobe v anglickom jazyku? V tom prípade je pre Vás deň D 30.január 2019. Presne vtedy totiž organizujeme Deň otvorených dverí, kedy môžete prísť k nám zistiť info o štúdiu, prijímačkách, môžete zažiť ukážky hodín vyučovaných v ANJ, pozhovárať sa s aktuálnymi študentmi, stretnúť učiteľov, lektorov zo zahraničia a urobiť si tak presný pohľad na štúdium u nás!

Pozývame žiakov 8-meho a 9-teho ročníka základných škôl, ale aj rodičov, babky, dedkov, kamošov či našich priaznivcov :) Tešíme sa na Vás!

Pridané 29.1.2019: