Študentská rada

Úlohou Študentskej rady je chrániť a obhajovať študentov našej školy a vytvárať vhodné podmienky pre záujmovú činnosť študentov našej školy. Informujeme študentov o pripravovaných akciách, spolupracujeme s vedením školy a s inými organizáciami.
Štatút študentskej rady.pdf

Okrem mnohých iných aktivít, ŠR organizačne zabezpečuje pravidelné celoškolské podujatia ako sú:

Členmi ŠR v školskom roku 2015/2016 sú:

Príď medzi nás aj ty!

Z našich aktivít:

Chýba ti na škole knižnica?

13Október

chyba-ti-na-skole-kniznica

Chcel by si sa podieľať na vytvorení jej modernejšej online verzie? Študentská rada prichádza s nápadom, ako vytvoriť sieť požičiavania kníh medzi študentmi našej školy. Ak máš doma knihy, ktoré by si rád poskytol aj ostatným,

Študentská kvapka krvi

26November

studentska-kvapka-krvi

sa uskutočnila na JAVORKE aj v tomto školskom roku. 22. novembra 2016 darovali osemnásťroční študenti spolu so svojimi učiteľkami tekutinu najvzácnejšiu, svoju krv. Reagovali tak na výzvu Slovenského červeného kríža, ktorá sa v tomto roku niesla v duchu hesla Nech si, aký si, potrebujeme aj tvoju krv!