Študentská rada

Úlohou Študentskej rady je chrániť a obhajovať študentov našej školy a vytvárať vhodné podmienky pre záujmovú činnosť študentov našej školy. Informujeme študentov o pripravovaných akciách, spolupracujeme s vedením školy a s inými organizáciami.
Štatút študentskej rady.pdf

Okrem mnohých iných aktivít, ŠR organizačne zabezpečuje pravidelné celoškolské podujatia ako sú:

Členmi ŠR v školskom roku 2018/2019 sú:

Príď medzi nás aj ty!

Z našich aktivít:

Modelové zasadnutie Európskej Únie sa bez nášho zastúpenia nezaobišlo

05December

modelove-zasadnutie-europskej-unie-sa-bez-nasho-zastupenia-nezaobislo

V dňoch 29.–30. novembra sa na Gymnáziu arm.gen.L.Svobodu v Humennom uskutočnil už 13. ročník Modelového európskeho parlamentu, na ktorom sa zúčastnili aj naše študentky. Pracovalo 26 dvojčlenných delegácií žiakov gymnázií z takmer celého Slovenska.

Potravinová zbierka – aj my chceme pomôcť

03December

potravinova-zbierka-aj-my-chceme-pomoct

Nie je samozrejmosťou mať doma vždy plnú chladničku a dopriať si to, na čo máme práve chuť. Aj v našom okolí sú rodiny, ktoré bojujú s existenčnými problémami ako je absencia jedla. Zapájame sa do zbierky „Kilo na pomoc pre rodiny v kríze“ a chceme pomôcť. Aj TY? Podrobnosti čítaj ďalej…