Študentská rada

Úlohou Študentskej rady je chrániť a obhajovať študentov našej školy a vytvárať vhodné podmienky pre záujmovú činnosť študentov našej školy. Informujeme študentov o pripravovaných akciách, spolupracujeme s vedením školy a s inými organizáciami.
Štatút študentskej rady.pdf

Okrem mnohých iných aktivít, ŠR organizačne zabezpečuje pravidelné celoškolské podujatia ako sú:

Členmi ŠR v školskom roku 2015/2016 sú:

Príď medzi nás aj ty!

Z našich aktivít:

Deň študentstva & Mikuláš 2017

05December

den-studentstva-mikulas-2017

Nielenže je 6.12. Mikuláša a na vás beťárov budú doma ráno čakať dobroty, ale študentská rada má pre vás ďalšie prekvapko.

Streda bude SPEŠL. Nenos knihy, domáce úlohy ani referáty, lebo v stredu sa učíme POKROKOVO a spoznávame svoje možnosti.

Chýba ti na škole knižnica?

13Október

chyba-ti-na-skole-kniznica

Chcel by si sa podieľať na vytvorení jej modernejšej online verzie? Študentská rada prichádza s nápadom, ako vytvoriť sieť požičiavania kníh medzi študentmi našej školy. Ak máš doma knihy, ktoré by si rád poskytol aj ostatným,