20. výročie gymnázia

Rok 2012 sa nesie pre našu školu v znamení 20. výročia založenia Gymnázia na Javorovej ulici. Prvý školský rok sa začal v septembri 1992. V roku 1996 ukončili štúdium na našej škole prví absolventi. Všetci absolventi školy sú dnes úspešní ľudia. My, učitelia, sme hrdí na to, že sme aspoň malou troškou prispeli k ich súčasnému úspechu a tešíme sa z neho spolu s nimi.

V rámci tohto okrúhleho jubilea našej školy pripravujeme rôzne podujatia. Prvým z nich je spolu s absolventmi 1. absolventský ples, ktorý sa bude konať 24. 2. 2012 v spoločenskej sále Reduty a ktorý pripravujeme práve v spolupráci s našimi absolventmi. Veríme, že sa v Redute stretneme s čo najväčším počtom bývalých študentov.

Obraciame sa na Vás, milí naši úspešní absolventi, aj na Vás, ktorí ste priateľmi našej školy s prosbou. Podporte prosím finančne náš spoločný ples. Váš príspevok nám určite pomôže pripraviť príjemnú udalosť s nezabudnuteľnými spomienkami. Ak sa rozhodnete pomôcť nám, je Vám k dispozícii účet: 3442567032/5600.

Vopred Vám srdečne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s Vami.

Vedenie gymnázia

Ďalšie informácie:

Absolventský ples Javorky

07Marec

absolventsky-ples-javorky

24. februára 2012 – sa koncertná sála spišskonovoveskej Reduty, odetá do slávnostného bordovo-zlatého šatu, stala svedkom nevšednej udalosti – Absolventského plesu gymnazistov Javorky.

Táto dobrá myšlienka sa zrodila pred rokom v hlavách bývalých študentiek Denisky Oravcovej a Zuzky Harenčárovej a do úspešnej podoby ju dotiahol organizačný výbor učiteľov školy pod taktovkou zástupkýň p. Mgr. Edity Sotákovej a p. PaedDr. Ingeborg Skalskej.

Stretnutie bývalých študentov a ich učiteľov sa uskutočnilo pri príležitosti 20. výročia založenia gymnázia, ktoré vzniklo v roku 1992 vďaka zakladajúcemu riaditeľovi p. Mgr. Vladimírovi Nováčekovi.

PREDAJ VSTUPENIEK (Absolventský ples)

06December

Tešíme sa, že ste sa rozhodli prísť na náš absolventský ples.

Vstupenku si môžete zakúpiť na sekretariáte školy od 19. 12. do 22. 12. 2011. V januári od 9. 1. 2012 do vypredania. V pracovných dňoch od 8.00 do 15.00 hod.

Cena vstupenky priamo do koncertnej sály Reduty a na balkóny v sále je 33€.

Cena vstupenky do priestorov reštaurácie Sonáta a do baru na poschodí je 29€.

V prípade rezervácie kontaktujte svojho bývalého triedneho učiteľa.

Vedenie školy

Darovacia zmluva

02December

Vzor darovacej zmluvy pre organizácie, ktoré sú ochotné podporiť akcie spojené s dvadsiatym výročím vzniku školy. Darovaciu zmluvu na stiahnutie nájdete tu. DarovaciaZmluva.doc