Bilingválne štúdium

V prípade, že máš záujem študovať v anglickom jazyku – sme to pravé pre Teba!

Ako sa k nám dostať? Je to jednoduché !

1. vyplň a pošli prihlášku – môžeš to urobiť už v 8. ročníku ZŠ alebo klasicky, v 9. ročníku ZŠ.

Termín podania prihlášky na Tvojej základnej škole je do 20. februára.

1. dostav sa na prijímacie skúšky , ktoré sa skladajú z dvoch častí: psychotest (zistíme tvoje jazykové a študijné predpoklady) a test z ANJ (učivo základnej školy).

Určite sa príď pozrieť na Deň otvorených dverí, ktorý každoročne pre záujemcov organizujeme, tam sa dozvieš viac. ;)

Z čoho pozostáva štúdium u nás a aké budeš mať ako náš absolvent možnosti, sa dozvieš v aktuálnych oficiálnych dokumentoch v sekcii Školský vzdelávací program.

Viac o tom, ako budú vyzerať prijímačky sa môžeš dočítať Kritériách prijatia na biligvál.

No v krátkosti ti môžeme prezradiť, že:

Poď k nám :) Tešíme sa na Teba!

v Paríži

Vyberáme z článkov:

Informácia pre záujemcov o bilingválne štúdium v školskom roku 2020/2021

05Jún

informacia-pre-zaujemcov-o-bilingvalne-studium-v-skolskom-roku-2020-2021

V zmysle Rozhodnutia Ministerstva školstva o termínoch, organizácii prijímania na vzdelávanie v stredných školách v čase mimoriadnej situácie v školskom roku 2019/2020 zo dňa 29.4.2020 sa 4. júna 2020 ukončilo 1. kolo prijímacieho konania do 1. ročníka zápisom prijatých uchádzačov.

Pre štúdium v študijnom odbore7902 J 74 – bilingválne štúdium v školskom roku 2020/2021 máme ešte 5 voľných miest.

Bližšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle 0948 612 526.

PaedDr. Ingeborg Skalská, RŠ

Výsledky prijímacieho konania – bilingválne štúdium

12Máj

vysledky-prijimacieho-konania-bilingvalne-studium

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Prinášame Vám výsledky prijímacieho konania pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2020/2021:

Prijímacie konanie pre 5-ročné bilingválne štúdium do 1. ročníka v školskom roku 2020/2021

05Máj

prijimacie-konanie-pre-5-rocne-bilingvalne-studium-do-1-rocnika-v-skolskom-roku-2020-2021

Milí žiaci, vážení zákonní zástupcovia,

na základe Rozhodnutia Ministerstva školstva SR o termínoch, organizácii a hodnotení prijímania na vzdelávanie v stredných školách v čase mimoriadnej situácie v školskom roku 2019/2020 Vám dávame do pozornosti upravené KRITÉRIÁ PRE PRIJÍMANIE ŽIAKOV DO 1. ROČNÍKA GYMNÁZIA pre školský rok 2020/2021, 7902 J 74 – BILINGVÁLNE ŠTÚDIUM V ANGLICKOM JAZYKU :

Upozornenie pre záujemcov o bilingválne a 8-ročné štúdium

03Apríl

upozornenie-pre-zaujemcov-o-bilingvalne-a-8-rocne-studium

Vážení uchádzači o štúdium na Javorke!

Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa § 150 ods. 8 zákona č.245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „školský zákon“) svojim rozhodnutím 2020/10610:1-A1030 :

• mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v školách od 30. marca 2020 do odvolania; riaditelia škôl zabezpečia podľa podmienok a možností samoštúdium žiakov prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagogickými zamestnancami ško­ly,
  • určuje termíny rozhodujúce pre organizáciu školského roka 2019/2020 takto:

Záujemcom o bilingválne štúdium

18Február

zaujemcom-o-bilingvalne-studium

Vážení záujemcovia o bilingválne štúdium!

Myslíte to so štúdiom u nás vážne? V tom prípade Vám naša škola pre ľahšiu a kvalitnejšiu prípravu na prijímacie skúšky z anglického jazyka prináša

Požiadavky k prijímacím pohovorom z ANJ.pdf

Ak chcete mať konkrétnejšiu predstavu o tom, čo Vás čaká na teste z anglického jazyka, prípadne aj zistiť, kde sú Vaše rezervy, nahliadnite do cvičných prijímačkových testov z ANJ: